Землю для індустріального парку продадуть компанії «СіТіПарк Львів» за 52,5 млн. гривень

22:04 17 грудня 2015 р.


Фото: dyvys.info

Як зазначав міський голова, для іноземного інвестора наявність землі є основною умовою інвестицій.

«ТзОВ «СіТіПарк Львів», яка є керуючою компанією індустріального парку, отримає земельну ділянку на вулиці Шевченка («Рясне-2») у власність. Відповідне рішення сьогодні, 17 грудня, прийняли на сесії міської ради», – повідомили сьогодні, 17 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«За словами в.о. директора департаменту містобудування Сергія Коровайника, перед ухваленням рішення було проведено відповідну експертну грошову оцінку, яка проводиться щоразу, коли продається земельна ділянка. Відтак, вартість продажу ставитиме 52,522 млн. гривень. Як раніше вже зазначав міський голова Львова Андрій Садовий, для іноземного інвестора наявність землі є основною умовою інвестицій: якщо ж він не володіє певною земельною ділянкою, то не інвестує в неї жодної гривні.

Міський голова зазначив: «Це світова норма. І місто має робити все можливе, аби інвестор якомога швидше отримав ділянку у власність, бо якщо він увійде в процес зі своїми коштами, то буде зобов’язаний і надалі інвестувати в будівництво. До того ж, ті кошти, які вони платять за землю, ми використовуємо для підведення мереж. Натомість, сама керуюча компанія опісля інвестує 50 мільйонів євро у придбану ділянку і збудує там близько 30 виробництв. Ціну визначено експертом, і тут немає жодних преференцій ні для кого. Компанія «СТР» є четвертою в Європі за об’ємом промислової нерухомості. Індустріальний парк передбачає велику кількість нових робочих місць і значні поповнення бюджету Львова».

Нагадаємо, що раніше сесія міськради затвердила укладений договір між міськрадою та інвестором – львівською філією компанії СіТіПарк, яка попередньо стала переможцем інвестиційного конкурсу. Після цього земельну ділянку в промзоні «Рясне-2» їй надали в оренду».

dailylviv.com

До теми

19:24 26 жовтня 2020 р.

Пасічникам Львівщини скерували майже 10 млн грн дотації за бджолосім’ї

Відповідно до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», у 2020 році з державного бюджету передбачено дотацію для пасічників, які утримують понад 10 бджолосімей.

Рубрика: Економіка

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу