Завтра о 17.00 у Львівській міській раді розпочнуться «бюджетні» громадські слухання

14:27 23 лютого 2015 р.


Фото: lviv.tv

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, у вівторок, 23 лютого, о 17.00 у великій сесійній залі ЛМР відбудуться громадські слухання щодо бюджету розвитку міста Львова на 2015 рік. Усіх охочих запрошують долучитись до обговорень.

«У вівторок, 23 лютого, о 17.00 у великій сесійній залі ЛМР відбудуться громадські слухання щодо бюджету розвитку міста Львова на 2015 рік. Усіх охочих запрошують долучитись до обговорень», – повідомили в понеділок «Щоденному Львову», конкретизуючи при цьому:

«Так, під час громадських слухань директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич представить детальнішу презентацію основних показників. Опісля відбудеться обговорення.

Нагадаємо, 13 лютого виконавчий комітет ЛМР погодив пропозиції щодо переліку об’єктів, видатки на які у 2015 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку Львова. Ознайомитись з переліком об’єктів можна тут: http://city-adm.lviv.ua/portal-news/economy/223197-meshkantsiv-zaproshuiut-na-biudzhetni-hromadski-slukhannia».

dailylviv.com

До теми

13:25 21 вересня 2021 р.

П'ять громад на Львівщині підписали меморандум про Асоціацію курортів України. Хто саме

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму, що відбувався на Львівщині, представники Трускавецької, Моршинської, Східницької, Славської, Великолюбінської (Львівська область) і Хмільницької (Вінницька область) громад підписали меморандум про Асоціацію курортів України.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу