Завод з перероблення меду на Львівщині працюватиме на експорт

07:09 21 лютого 2018 р.

Фото до новини

На Львівщині відкрили перший завод із переробки меду. Підприємство виготовляє гомогенізований акацієвий, липовий, гречаний, соняшниковий, різнотрав’я і ріпаковий мед.

У селі Сопошин Жовківського району відкрили перший на Львівщині завод з переробки меду і продуктів бджільництва. Підприємство є експортером українського меду і сприяє підтримці та розвитку регіональних пасічників. Мед, виготовлений на підприємстві, експортується в Польщу, Австрію, Італію, Канаду. Кожна партія має експертний висновок. 

На підприємстві є цех приймання сировини, цех переробки меду та гомогенізації, склад готової продукції, механічна майстерня, котельня з економічними та екологічними котлами.

«Мед від пасічника потрапляє до нас в цех прийому. Після цього перевозиться в цех і подається в камеру декристалізації. Мед розігрівається в камері декристалізації до температури 38-39 градусів упродовж певного технологічного часу. Після цього мед наливається у ванну розкристалізації і там, де залишились якісь брили меду, у ванні просідає і насосом перекачується через фільтр у гомогенізатор. Там він гомогенізується за допомогою шнекового механізму і приводиться до однорідного стану, який має однакові фізико-хімічні властивості, - розповів директор підприємства Михайло Баранівський. - Родзинкою нашого заводу є сортовий мед. Мало яке підприємство сьогодні в Україні експортує партіями сортовий мед. А саме - акацію, липу, гречку. Здебільшого експортують різнотрав’я, соняшник».

Підприємство має можливість регулярно поставляти поліфлорний (зібраний з різних видів рослин) або монофлорний мед (зібраний з одного виду рослин) загальним обсягом до 500-1000 тонн в рік.

У планах – створення органічної та промислової пасіки, започаткування виробництва фасованого меду, налагодження виробництва інноваційних лікувально-профілактичних засобів на основі продуктів бджільництва та екологічно безпечних препаратів для бджіл.

Про це повідомив департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів