Зарплати бюджетників зростуть з 1 січня по всій тарифній сітці, – віце-прем’єр

12:28 29 грудня 2016 р.

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявив у четвер на селекторній нараді, що з 1 січня 2017 року оклади працівників бюджетної сфери зростуть по всій тарифній сітці – від 350 гривень до 1200 гривень в залежності від розряду працівника.

Віце-прем’єр також запевнив:«Тому всі розмови про те, що відбудеться якась «зрівнялівка» – це міф. Зарплати зростуть по всій тарифній сітці, як для менш кваліфікованих, так і для висококваліфікований працівників».

Павло Розенко також наголосив: «Я звертаюся до всіх керівників місцевих органів влади – не допустити переведення висококваліфікованих працівників на неповні ставки! Не може бути такого , щоб висококваліфіковані працівники переводилися на 0,5 чи 0,75 ставки. Жодних підстав для кроків щодо переведення працівників бюджетної сфери, так і не бюджетної сфери на сьогодні немає. Адже лише в державному бюджеті України на 2017 рік ми додатково передбачили на оплату праці у бюджетній сфері 40 мільярдів гривень ».

Віце-прем’єр також закликав представників органів місцевої влади залучати для оплати праці працівників бюджетної сфери і кошти місцевих бюджетів. «Дані відповідні дозволи , і є така можливість залучати кошти місцевих бюджетів до процесу оплати праці працівників бюджетної сфери, залучати так звані муніципальні, місцеві надбавки», – цитує Павла Розенко Урядовий портал.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу