Зарплата зросте на 8-9%, – Мінекономіки

15:00 17 лютого 2020 р.


Фото: kordon.in.ua

У 2020 році розмір реальної, тобто скоригованої на інфляцію, зарплати має збільшитись на 8-9%.

Про це, як повідомили в понеділок, 17 лютого, в агенції новин «Укрінформ», заявив під час презентації стратегії економічного зростання сказав заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Сергій Ніколайчук, який зазначив: Щодо заробітної плати в реальному вимірі, тобто скоригованої на рівень інфляції, її темпи (зростання. – Ред.) зберігатимуться на минулорічному рівні. В 2019 році темпи зростання реальної заробітної плати були 9,8%. Зростання десь приблизно у 8-9% ми бачимо і на цей рік».

Як повідомляв Укрінформ, за 11 місяців 2019 року заробітна плата в Україні в реальному вимірі була на 9,6% вищою, аніж за аналогічний період 2018 року. Фактично, за словами міністра економіки Тимофія Милованова, купівельна спроможність середньої заробітної плати вже суттєво перевищила докризовий рівень 2013 року.

Як інформував «Щоденний Львів», Кабінет міністрів ухвалив на засіданні в середу, 12 лютого, рішення про утворення Агентства з управління державним боргом України.

dailylviv.com

До теми

14:15 1 грудня 2020 р.

Мерія Львова забороняє літнім майданчикам працювати взимку

Управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради нагадує, що після 30 листопада суб'єкти підприємництва зобов’язані демонтувати тимчасові споруди. У 2020 році у дозвіл на функціонування та паспорт отримали 320 літніх майданчиків.

Рубрика: Економіка

12:38 1 грудня 2020 р.

Мінімальна допомога з безробіття залишиться без змін, а максимальна збільшиться до 9 080 гривень

З 1 грудня в Україні зростає прожитковий мінімум. Відповідно, збільшаться і виплати, які до нього прив'язані: пенсії, допомога по безробіттю, допомога на дітей та аліменти.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу