Заміна лічильників електроенергії подешевшала на 152 гривні

12:03 5 листопада 2015 р.

Про це сьогодні, 5 листопада, під час прес-конференції на тему: «Як зекономити сімейний бюджет: знижено вартість переходу на «нічний» тариф на електроенергію для населення. Он-лайн послуги ПАТ «Львівобленерго», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник виробничо-маркетингової служби ПАТ «Львівобленерго» Юрій Кошла.

- Зараз вартість однофазного лічильника – 1050 гривень, трифазного – 2200 гривні. Вартість позапланової заміни – від 90 до 250 гривень. Але вже зараз не треба сплачувати за параметризацію лічильника, тобто оці 152 гривні, - каже він.

Юрій Кошла пояснив, що в звичайних багатоповерхівках стоять однофазні лічильники, а у приватному секторі краще встановлювати трифазний.

Також, за його словами, обленерго спростило схему заміни лічильника для споживача.
- Споживачеві треба прийти в структурний підрозділ і написати заяву. Цього ж дня надають рахунок і після оплати впродовж п’яти днів роблять заміну лічильника, опломбовується і працівники обленерго вносять зміни у договір, - каже Юрій Кошла.

Він нагадав, що до вересня споживачам з міст та сіл області  доводилося приїжджати до Львова, щоби написати таку заяву. Зараз ці заяви вони вже можуть подати у своїх райцентрах. А ось споживачі, які мешкають у Львові, мусили звертатися у відділення обленерго по вулиці Героїв УПА,23.

- З 2 листопада ці споживачі можуть звертатися у свої районі електромережі, - каже енергетик. 
Директор з маркетингу ПАТ «Львівобленерго» Андрій Скрипник наполегливо радить змінювати старі лічильники, які і вдень, і вночі рахують за одним тарифом (45,6 копійок за кіловат електроенергії), на нові, які рахують вночі на 50%дешевше.

- Тариф нараховуватиметься в денний час (з 7.00 до 23.00) за звичайним тарифом, в нічний час (з 23.00 до 7.00) – на 50%дешевше. Такий тариф – зручний для тих, хто має електричне опалення і також можна встановлювати автоматичний режим для правильних та посудомийних машин, приладів зволоження та інших електричних приладів, - каже він.

За словами Юрія Кошли, попит на багатофункціональні лічильники у 2015 році зріс у 20 разів, і за тиждень зі заявами звертаються 100-150 абонентів. Загалом з вересня вже встановлено 1 478 лічильників. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

19:02 6 травня 2021 р.

Працівникам райдержадміністрацій, які вивільняються через ліквідацію районів, виплатять ще 6,3 млн грн

Ухвалена постанова Кабінету Міністрів України «Про розподіл частини бюджетних призначень, передбачених у 2021 році за програмою «Забезпечення окремих видатків районних державних адміністрацій, пов’язаних з ліквідацією районів».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу