Законопроєкт про ринок землі готовий до розгляду нардепами

16:45 13 січня 2020 р.

  • 0


Фото: ukrinform.ua

Радник Прем'єр-міністра України Олексій Мушак запевнив: «Для базового розгляду закону про обіг сільськогосподарської землі в Україні все готово, справа лише за політичною волею».

Олексій Мушак зазначив, що наразі існує два варіанти розгляду в ВР: «Або по повній процедурі, що займе порядку двох місяців і одну й ту саму правку в різних варіаціях будуть розглядати більше 2000 раз. Або згідно з рекомендаціями комітету, який пропонує розглянути документ з використанням 119 та 45 статті Регламенту ВР. Сам розгляд займе до трьох годин».

За словами радника, наразі правки об'єднані в дев’ять блоків, в кожному з яких підтримано системну правку. Відповідно, всі інші правки до тих же положень законопроєкту вважаються відхиленими. Те ж можна повторити в сесійній залі.

Олексій Мушак пояснив: «Спочатку на Погоджувальній раді приймається рішення про розгляд цього закону по 119 статті Регламенту ВР. Оскільки коаліція, вона ж «СН», має більше 226 голосів, то для цього рішення не потрібно погодження інших фракцій. Далі за це рішення має проголосувати лише 150 депутатів в сесійному залі, бо це процедурне рішення. Після цього дев’ять основних правок мають бути підтримані 226 голосами ЗА. Всі інші правки згідно 45 статті Регламенту ВР вважаються вже розглянутими та відхиленими».

Радник Прем'єр-міністра наголосив, що є багаторічна практика використанням парламентом цих норм. За словами Мушака, подання 4018 поправок на 2583 сторінках до проєкту закону, що містить лише шість сторінок є «законодавчим спамом, що має на меті лише затримку прийняття закону».
Як інформував «ЩЛ», 17 грудня частково перекрили рух на пішохідному переході в селі Малі Підліски в Жовківському районі Львівщини, протестуючи проти продажу землі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:48 27 лютого 2020 р.

На Львівщині реалізовують програму підтримки сільгоспвиробників

Тернопільсько-Львівський відділ закупівель акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочав реалізовувати форвардну програму закупівель зерна урожаю 2020 року (пшениця, кукурудза, ячмінь і жито).

Рубрика: Економіка

09:15 27 лютого 2020 р.

НБУ послабив гривню на 12 копійок

Національний банк України послабив офіційний курс гривні на 12 копійок – до 24,649 гривні за долар проти 24,5307 гривні за долар у середу.

Рубрика: Економіка

14:30 25 лютого 2020 р.

Шахти працюватимуть до отримання гірниками іншої роботи, – Президент

Президент України Володимир Зеленський заявив під час всеукраїнської наради працівників вугільної галузі: «Жодна шахта не може бути закрита чи ліквідована, поки люди не отримають нову роботу, безпечну та з гідною оплатою».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу