Закон для «стукачів»: у Львові роз’яснили нюанси «Закону про РРО», де йдеться про кешбек

22:08 20 жовтня 2020 р.

Привід для наклепу і нагода знищити конкурента – такі ризики вбачають підприємці у тій частині «Закону про РРО», яка гарантує покупцям компенсаці частини вартості за товари, придбані без видачі їм фіскального чеку.

- Це чудова можливість оббрехати, спаплюжити чиєсь ім’я, – вважає Сергій Доротич, керівник Всеукраїнського руху #SaveФоп. – Хтось скаже, що він купив у мене товар, а я не видав йому чек. У той час, поки оскаржуватиму його брехливу заяву і доводитиve, що я, даруйте, не верблюд, мені тимчасово заборонять торгуватиЮ і я зазнаю збитків. А конкурент, який підіслав цього «покупця», або ж кримінальний елемент, що працює на чиїсь інтереси, або просто нерозумний «жартівник» у цей час радісно потиратиме ручки.

Про це пише Dailylviv.

Цю думку поділяє Владислав Орлов, співорганізатор Всеукраїнського руху #SaveФоп:

- Таку статтю закону могла породити тільки хвороблива уява спадкового «стукача», чий дідусь свого часу натхненно писав доноси на сусідів в НКВС або КДБ. Як гидко: заохочувати українців грішми до того, щоб «стукали» одне на одного. До чого нинішня влада доводить країну? Я не хочу жити у суспільстві сексотів. І це ще одна з причин, чому 3 листопада я разом з іншими підприємцями буду в Києві на акції протесту «Податковий Майдан#SaveФоп»  – сказав він.

Ця інформація була озвучена у Львівському пресклубі 20 жовтня під час пресконференції “Податковий майдан#SaveФоп”. Львівські підприємці мобілізуються на акцію протесту 3 листопада”.

У Львові попередили про подорожчання найнеобхіднішого з 1 січня, якщо влада не скасує закон про податки для ФОПів.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

16:36 4 грудня 2020 р.

ФОПів звільнили на півроку від сплати єдиного податку та ЄСВ — Рада прийняла закон

Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2" (№ 4430 від 26.11.2020 р.).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу