«Захід Ресурс» на Львівщині увійшов до реєстру промислових парків

11:48 26 вересня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України включило до реєстру промислових парків індустріальний парк «Захід Ресурс» у Городку .

Про це повідомили в середу, 26 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Ініціатором створення ІП «Захід Ресурс» на земельній ділянці 20,7662 га є ТОВ «Євро-Інвест-Холдинг». Заявлений термін функціонування парку – 30 років. Мета створення індустріального парку – формування єдиної території з облаштованою інфраструктурою для розміщення нових господарських підприємств переробної промисловості, інноваційної сфери, логістики та надання супутніх послуг, підвищення конкурентоспроможності регіону».

«Пріоритетними для розміщення будуть виробництво харчових продуктів і безалкогольних напоїв, зберігання і переробка продукції рослинництва і тваринництва; текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів із тканини і шкіри та інших матеріалів, оброблення деревини та виробництво виробів з деревини, машинобудування, приладобудування, виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування; логістичні послуги. За попередніми розрахунками, на території індустріального парку може бути створено до 1625 нових робочих місць», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Пріоритетними для розміщення видами економічної діяльності в індустріальному парку будуть: виробництво харчових продуктів та безалкогольних напоїв, зберігання і переробка продукції рослинництва і тваринництва, текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів із тканини і шкіри  та інших матеріалів з використанням інноваційних технологій, оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини, машинобудування, приладобудування, виробництво електричного, електронного та оптичного обладнання; логістичні послуги», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:01 10 квітня 2021 р.

На Великдень - новим шляхом: на Самбірщині до кінця квітня відремонтують дорогу Боляновичі-Верхівці

Дорожники розпочали ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Боляновичі — Верхівці. У межах останнього населеного пункту виконуватимуть роботи.

Рубрика: Економіка

19:09 9 квітня 2021 р.

3 млн грн - на квіти: у Галицькому районі Львова почали з годинника

У Львові розпочали висаджування квітів. Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, сьогодні підрядна організація ТОВ «Plantpol Україна» облаштувала першу квіткову композицію – квітковий годинник біля площі Митної. Тут висаджено віоли двох кольорів. З наступного тижня висадка квітів продовжиться.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу