Заборгованість львів’ян за житлово-комунальні послуги зросла торік на 4,9 млн. грн

16:58 11 лютого 2015 р.


Фото: varianty.net

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у 2014 році заборгованість мешканців нашого міста за житлово-комунальні послуги зросла на 4,9 млн. грн.

У прес-службі ЛМР повідомили сьогодні, 11 лютого, «Щоденному Львову» , у 2014 році заборгованість мешканців нашого міста за житлово-комунальні послуги зросла на 4,9 млн. грн. У повідомленні також зазначено

«Однак, кількість мешканців, борг яких перевищує 3 тис грн., зменшилась на 26 осіб, а їхня заборгованість – на 5,4 млн грн. Про це повідомили в департаменті економічної політики ЛМР.

Департамент економічної політики щомісяця проводить моніторинг роботи ЛКП, який охоплює підготовку та аналіз інформації щодо найбільших боржників за ЖКП, аналіз виконання договорів розтермінування та алгоритму роботи з боржниками тощо. Так, за даними департаменту, львівськими комунальними підприємствами у 2014 році забезпечено збір коштів за утримання будинків та прибудинкових територій на 100,4%, водопостачання та водовідведення – на 100,4%, гаряче водопостачання та центральне опалення – 97,8%, перерахунок зібраних коштів ЛМКП «Львівводоканал» –100,4%. Також торік 558 боржників, загальна заборгованість яких становила 4,1 млн. грн., станом на 01.01.2015 р., не здійснювали жодної оплати за житлово-комунальні послуги».

dailylviv.com

До теми

21:52 21 вересня 2021 р.

Туристи з Саудівської Аравії на Львівщині надають перевагу закладам вищого сегменту, з Туреччини - колибам

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму 18-20 вересня відбувся промотур Львівською областю для представників бізнесу гостинності Саудівської Аравії, Туреччини, Узбекистану та Німеччини.

Рубрика: Економіка

21:40 21 вересня 2021 р.

Трекер доставки та вигідні умови: що пропонує Domino's Pizza?

Швидка та вигідна доставка їжі — це два компоненти, що забезпечують гарний вечір у компанії друзів або нової серії улюбленого серіалу. Тож такі умови зберігаються у піцерії Domino's Pizza у Львові та на території всієї країни.

Рубрика: Економіка

16:34 21 вересня 2021 р.

Книші, ощипки, грибна юшка, колочений горох, мачанка та чорні пироги: 26 вересня - майстерка бойківської кухні

26 вересня «Асоціація гірських провідників «Ровінь» запрошує скуштувати автентичну бойківську кухню та спробувати свої сили у приготуванні страв. На дні «Карпатського моря» – на хуторі Ровінь села Довге – вже вдруге відбудеться фестиваль «Майстерка бойківської кухні». Партнер проєкту – Східницька селищна рада.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу