Заборгованість львів’ян за житлово-комунальні послуги складала станом на 1 січня 44,8 млн. грн, – ЛМР

10:56 4 лютого 2015 р.


Фото: nmsk.dp.ua

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, борг мешканців міста за квартплату станом на початок року становив 7 млн. грн, за водопостачання – 3,5 млн. грн, і за теплопостачання – 34,3 млн. грн.

У прес-службі ЛМР повідомили в середу «Щоденному Львову», що заборгованість мешканців міста львів’ян за житлово-комунальні послуги складала станом на 1 січня 44,8 млн. грн. У повідомленні також конкретизують:

«Як зазначають у департаменті економічної політики ЛМР, борг мешканців за квартплату станом на початок року становив 7 млн. грн, за водопостачання – 3,5 млн. грн, і за теплопостачання – 34,3 млн. грн. Із загальної кількості боржників 3,5 тисячі заборгували більш, ніж 3 тис грн.

На понад 10 млн. грн зросла заборгованість мешканців за теплопостачання. З них 8,2 млн. грн – ЛМКП «Львівтеплоенерго» та 1,9 млн. грн – ЛКП «Залізничнетеплоенерго». 

Натомість, як запевняють у департаменті економічної політики, кількість «злісних неплатників» у 2014 скоротилась на 62 і склала 558. Із них 142 не оплачували компослуги ні торік, ні у 2013 р. Так, найбільша їх кількість – у Франківському (35) та Шевченківському (34) районах, і найменша – у Залізничному та Галицькому (по 13).

За підсумками роботи міськради з боржниками за ЖКП у 2014 р., 34 квартири боржників передано у Державну виконавчу службу, яка провела 9 торгів, 6 з яких – у Личаківському районі. Станом на початок року реалізації підлягає ще близько 120 квартир.

З фінансовою звітністю, благодійними надходженнями та тендерними закупівлями управління освіти ЛМР та навчальних закладів Львова можна ознайомитись в Інтернеті За інформацією управління освіти Львівської міської ради, на сайті управління можна ознайомитись з інформацією про проведення процедур закупівель товарів, робіт та послуг відділами освіти управління освіти ЛМР та навчальними закладами м.Львова у 2015 році, а також отримати інформацію по фінансовій звітності управління.

Ознайомитись з інформацією щодо замовника, предмету, процедури, вартості закупівлі та датами подання й розкриття конкурсних торгів, можна за посиланням http://www.osvita.lviv.sch.in.ua/informaciya_pro_zaklad/derzhavni_zakupivli. Окрім цього, на сайті управління освіти ЛМР знаходиться інформація по благодійних надходженнях у навчальні заклади: http://www.osvita.lviv.sch.in.ua/najnovishe/blagodijni_nadhodzhennya.

А також – викладена фінансова звітність управління: http://www.osvita.lviv.sch.in.ua/najnovishe/finansova_zvitnistj».

dailylviv.com

До теми

17:34 18 вересня 2021 р.

Архбудконтроль за спорудженням будинків заввишки до 100 м передадуть органам місцевого самоврядування

Таку домовленість Всеукраїнська асоціація громад закріпила у рамках меморандуму з новою Державною інспекцією архітектури та містобудування України (ДІАМ), яка замінила ліквідовану ДАБІ.

Рубрика: Економіка

09:55 18 вересня 2021 р.

Туроператори з Саудівської Аравії, Азербайджану, Узбекистану, Туреччини та Німеччини зацікавлені возити туристів на Львівщину

«Ми позиціонуємо Львівщину як територію здорового та активного відпочинку. Карпатське повітря, мінеральні води здравниць, сучасні медичні центри, де працюють висококваліфіковані медичні працівники, поза сумнівом, це все зцілює організм. До наших фахівців все частіше приїжджають з-за кордону на лікування, а це означає, що вітчизняна медицина зробила крок уперед".

Рубрика: Економіка

22:31 17 вересня 2021 р.

Львівська область потрапила у шістку областей, де споживають найменше риби

У 2020 році рівень споживання риби та рибних продуктів в Україні склав 12,4 кг на одну особу. Загалом протягом минулого року фонд споживання риби та рибних продуктів становив 517,4 тис. тонн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу