За 10 років роботи у селі віддадуть безкоштовне житло у власність працівника

18:44 16 жовтня 2013 р.

Закон України «Про зайнятість населення» має добрі стимули для молодих працівників, на реалізацію яких ще треба мати достатньо коштів у державному бюджеті.

Закон України «Про зайнятість населення», який діє з 1 січня 2013 року, передбачає, зокрема, для роботодавця протягом року щомісячну компенсацію в розмірі фактичних витрат на сплату єдиного соціального внеску за випускників вищих і професійно-технічних навчальних закладів, яких вперше приймають на роботу. Таку компенсацію держава надаватиме за умови збереження працедавцем молодої особи на роботі впродовж двох років. 

Законом також передбачено, що студенти останніх курсів професійно-технічних і вищих навчальних закладів мають право у вільний від навчання час проходити стажування у роботодавців за професією, за якою здобувається освіта, строком до шести місяців. Запис про проходження стажування вносять до трудової книжки. Стажування відбувається за індивідуальною програмою під керівництвом досвідченого наставника. На період стажування на стажерів поширюються всі права і соціальні пільги, встановлені для працівників на цих посадах.

Закон передбачає державну підтримку молодих працівників, які вирішили поїхати працювати в сільську місцевість. Так, молодому працівнику, який уклав трудовий договір на строк не менше, ніж три роки з підприємствами, установами та організаціями, розташованими в сільських населених пунктах, зобов'язані надати житло на період його роботи та одноразову адресну допомогу в десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за рахунок коштів Державного бюджету України. Якщо ж молодий працівник попрацює в сільському населеному пункті не менше, ніж десять років, житло передається йому у власність.

У законі прописані інструменти для підтримки підприємницьких ініціатив. Безробітні, що мають намір започаткувати власну справу, можуть отримати одноразову виплату допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності. 

Про це сьогодні говорив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк під час прес-конференції на тему: «Молодь і ринок праці: проблеми та шляхи їх розв’язання».

dailylviv.com

До теми

17:52 5 травня 2021 р.

На Львівщині 92 дітей скористалися реабілітаційними послугами

Станом на 1 квітня 2021 року у Львівській області 37,4 тис. осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю отримали державну соціальну допомогу на загальну суму понад 265,6 млн гривень.

Рубрика: Економіка

17:31 5 травня 2021 р.

У Львові однаково подорожчає проїзд у маршрутках, трамваях і тролейбусах

Вартість проїзду у львівських маршрутках - 10 гривень - уже погодила регіональна філія антимонопольного комітету. Тому в міськраді Львова почали готувати проєкт рішення, який невдовзі розглянуть.

Рубрика: Економіка

15:43 5 травня 2021 р.

Поїзд Чернівці-Львів ходитиме до Луцька. Маршрут

З 6 травня цього року регіональний поїзд № 701/702 Чернівці – Львів курсуватиме до Луцька. Це допоможе розвантажити автошляхи та зменшити затори, які утворилися через обвал автомобільного мосту в селі Гайок на автодорозі Львів – Луцьк.

Рубрика: Економіка

13:10 5 травня 2021 р.

Банк реструктуризував борг Першої приватної броварні

За даними секретаріату з фінансової реструктуризації, Укрексімбанк завершив процедуру фінансової реструктуризації заборгованості ТОВ “Перша приватна броварня” і ПрАТ “Пиво-безалкогольний комбінат “Радомишль”.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу