З нового року у Львові зросте абонплата за водопостачання. Якою буде ціна

10:02 6 грудня 2023 р.

Фото до новини

З 1 січня 2024 року у Львові зросте абонплата за послуги централізованого водопостачання і водовідведення, які надаються споживачам за індивідуальними договорами.

Про це повідомляє ЛМКП «Львівводоканал», пише DailyLviv.com.

Зараз абонплата за централізоване водопостачання для споживачів без лічильників на воду становить 14,26 грн, а з 1 січня становитиме 19,63 грн.

Ті, хто мають лічильник, зараз сплачують абонплату в розмірі 29,34 грн, а від січня платитимуть 31,15 грн.

Щодо централізованого водовідведення, то споживачі без лічильників будуть платити абонплату у розмірі 39,26 грн замість 28,52 зараз, а користувачі з лічильником – 50,78 грн замість 43,6 грн.

Читайте також: Вода 12 джерел у Львові й на його околицях непридатна для споживання

Зростання плати за абонентське обслуговування пов’язане зі зростанням витрат на розподіл обсягів спожитих послуг між споживачами, нарахування та стягнення плати за спожиті комунальні послуги, формування рахунків за надані послуги та їх рознесенням споживачам, зняття показників водомірів, здійснення обстежень мереж, а також за виконання інших функцій, пов’язаних з обслуговуванням споживачів за індивідуальними договорами на надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, пояснюють в ЛМКП «Львівводоканал».

На підприємстві додають, що провели перерахунок із врахуванням зростання прожиткового мінімуму для працездатних людей на 2024 рік.

Нагадаємо, керівнику «Львівводоканалу» оголосили догану за погодження некритичних закупівель на понад 56 млн грн

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів