З 8 липня у Львові автобусний маршрут №17 поїде вулицею Городоцькою

09:48 7 липня 2020 р.

Це спричинено тим, що розпочнуть другий етап ремонту вулиці Шевченка — на відрізку від церкви св. Анни до вул. Я. Мудрого.

Тривають роботи з капітального ремонту вул. Шевченка. Зараз роботи відбуваються на відрізку від вул. Залізничної до вул. Левандівської і передбачають організацію кільцевого руху на вул. Т. Шевченка, вул. Левандівська, вул. Проектована, вул. Залізнична. Роботи на цьому відрізку планують завершити вже до кінця липня. Натомість з 8 липня розпочнеться другий етап ремонту вул. Шевченка — на відрізку від церкви св. Анни до вул. Я. Мудрого.

«З 8 липня беремо в роботу другу частину вул. Шевченка — від церкви св. Анни до вул. Ярослава Мудрого. На цьому відрізку також передбачена заміна всіх комунікацій та облаштування нового дорожнього покриття.

Роботи щодо квазікільця — перший етап ремонту вул. Шевченка, знаходиться на фінальному етапі. Інженерія виконана на всі 100%. Вже облаштовують дорожнє покриття, покладено всі трамвайні плити, облаштовано колію і відбувається замощення між коліями мозаїкою. До кінця цього місця роботи тут будуть завершені", — розповіла Оксана Єстеферова, директор ЛКП «Львівавтодор».

За інформацією управління транспорту, коли розпочнеться другий етап ремонту вул. Шевченка, відбудуться зміни у русі автобусного маршруту №17. Він курсуватиме на вул. Городоцька. Натомість трамвай № 7 курсуватиме без змін.

Про це повідомила Львівська міська рада.

Міський голова Львова ремонтує вулицю Личаківську разом з мером Одеси Трухановим і екстестем Абрамовича, повідомляв "Щоденний Львів".

До теми

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

20:45 21 січня 2022 р.

Поліція за мільйон гривень наглядатиме за охоронцями Львівводоканалу

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з Управлінням поліції охорони у Львівській області на «здійснення контролю за порядком несення служби персоналом охорони».

Рубрика: Економіка

17:28 21 січня 2022 р.

Встановлення місцевих податків і зборів у компетенції ДРС - не судів

Лише Державна регуляторна служба України може висловлювати позицію щодо віднесення акта чи іншого документа органів місцевого самоврядування до категорії регуляторного акта.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу