З 23 червня відновить роботу автобусний маршрут № 28 смт. Рудне - м. Львів | Новини Львова

З 23 червня відновить роботу автобусний маршрут № 28 смт. Рудне - м. Львів

19:04 22 червня 2020 р.

  • 0

Таке рішення прийняв міський голова Львова Андрій Садовий.

Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, для забезпечення якісного автобусного сполучення мешканців смт. Рудного зі Львова від завтра, 23 червня, відновлює роботу маршрут № 28.

«Сьогодні за дорученням міського голови Львова Андрія Садового, від завтрашнього дня відновлюємо роботу автобусного маршруту № 28, який курсуватиме з смт. Рудне до м.Львова (ТЦ «Форум»). Розуміємо, що маршрут є збитковим, але зважаємо на потребу мешканців Рудного мати якісне сполучення зі Львовом. Тому необхідно, щоб цей маршрут працював", — повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

За її словами, також є інформація, що Держархбудконтроль України видав дозвіл на ремонт дороги на вул. Вербицького у смт. Рудне. Офіційно цей документ в найближчі дні буде опубліковано.

«Ремонт цієї вулиці дозволить покращити курсування автобусів по селищу. Тому очікуємо, що в найближчі дні селищний голова Рудне отримає цей дозвіл і приступить до виконання робіт», — додала Ірина Маруняк.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.


Від завтра відновить роботу автобусний маршрут № 28, сполученням смт. Рудно — м. Львів (ТЦ «Форум»)

  • 22.06.2020, 18:38

  • 54
  • Ганна Пищула
Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, для забезпечення якісного автобусного сполучення мешканців смт. Рудно з м. Львів від завтра, 23 червня, відновлює роботу маршрут № 28.

фото умовне, автор: Роман Балук
Фото Умовне, Автор: Роман Балук Завантажити фото

«Сьогодні за дорученням міського голови Львова Андрія Садового, від завтрашнього дня відновлюємо роботу автобусного маршруту № 28, який курсуватиме з смт. Рудно до м. Львова (ТЦ «Форум»).

Розуміємо, що маршрут є збитковим, але зважаємо на потребу мешканців Рудно мати якісне сполучення зі Львовом. Тому необхідно, щоб цей маршрут працював", — повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

За її словами, також є інформація, що Держархбудконтроль України видав дозвіл на ремонт дороги на вул. Вербицького у смт Рудно. Офіційно цей документ в найближчі дні буде опубліковано.

«Ремонт цієї вулиці дозволить покращити курсування автобусів по селищу. Тому очікуємо, що в найближчі дні селищний голова Рудно отримає цей дозвіл і приступить до виконання робіт», — додала Ірина Маруняк.Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/city/transport/279812-vid-zavtra-vidnovyt-robotu-avtobusnyi-marshrut-28-spoluchenniam-smt-rudno-m-lviv-tts-forum

Коментарі(0)

До теми

15:11 6 липня 2020 р.

Міський голова Львова ремонтує вулицю Личаківську разом з мером Одеси Трухановим і екстестем Абрамовича

Капітальний ремонт вул. Личаківської: наприкінці серпня вулицю можуть відкрити для проїзду транспорту, повідомляє ЛКП «Львівавтодор». Виконує роботи ТзОВ «Автомагістраль-Південь» з Одеси.

Рубрика: Економіка

09:12 5 липня 2020 р.

Гроші для постраждалих від стихії вже у Львові

3 липня 2020 року Казначейством перераховано 754 млн грн для здійснення першочергових (невідкладних заходів), на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка виникла у червні на територіях Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей.

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Львові можна зареєструватися гідом-перекладачем он-лайн

ВООЗ і ЄС дали Україні 3,5 млн євро на ПЛР-тестування

У Львів прилетів перший літак авіакомпанії Ryanair з Болоньї і відлетів(відео)

Міський голова Львова ремонтує вулицю Личаківську разом з мером Одеси Трухановим і екстестем Абрамовича

Covid-19: на Львівщині померли чоловік 40- ка років і жінка 56-ти років

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу