Який купити ламінат у 2021 році? Як розібратися в асортименті та важливість замків

10:04 12 квітня 2021 р.

Сьогодні на ринку України в Києві настільки велика кількість різних марок ламінату, що люди просто губляться заходячи в магазини.

Який купити ламінат в 2021-му році?

Сьогодні на ринку України в Києві настільки величезна кількість різних марок ламінату, що люди просто губляться заходячи в магазини. Ну і звичайно основною фішкою будь-яких магазинів є величезний асортимент всієї цієї продукції, щоб клієнт, заходячи, просто розумів що тут він може вибрати все, а насправді реально будь-який магазин продає тільки декілька торгових марок, які йому вигідно продавати і на які у нього є спеціальні умови.

Для того щоб ви зрозуміли - що з цього величезного асортименту в різних магазинах існує всього лише кілька виробників в світі ламінату, ми вам покажемо які заводи існують:

  • Quick-step, Balterio (Vitality, Excelent, Grandeco) - Unilin (Бельгія)
  • Kronotex, Rooms, My-floor, Witex, Parador - Kronotex (Німеччина)
  • Classen, Egger, Kronostar, Tarkett - Митищі Кроностар (Росія), Польща Классен також
  • AGT (Camsan) – Туреччина

Важливість замку ламінату

Це і є всі основні заводи, які виготовляють ламінат у всьому світі. Якщо ви обираєте з цих торгових марок (основних), ви повинні розуміти що властивості цих категорій підлогових покриттів схожі, основною відмінністю яких є замок.

Звичайно, замок є одним з найважливіших характеристик підлогового покриття такого як ламінат. Саме від замка залежить те - наскільки багато вологи і бруду потрапить в стик, якщо він буде нещільно тримати дві планки ламінату.

Тому коли ви обираєте ламінат, перше на що потрібно звернути увагу - це саме замок, тому що основні інші характеристики "в основному" можуть бути скрізь однакові.

Поздовжній замок ламінату повинен бути максимально - довгий, а торцевої замок - повинен бути старою надійної системи - шип-паз (клік), а не 5G з пластиковою засувкою.

Саме через замок 5G люди не люблять ламінат, так як з ним виникає большиство проблем, тому що туди потрапляє бруд і волога. Замок п'ять Джі ви можете оцінити дуже легко-просто наступивши на торець - стик планки ламінату і ви побачите що цей замок розходиться.

Коли ви бачите в інтернеті погані відгуки про цю підлогу і про те як скриплять замки і здулися - будте впевнені, що це саме нові сучасні замки з засувкою на торцях - саме через проблеми потрапляння бруду в стик і відбувається основна частина складнощів з експлуатації.

Найнадійніші Торцеві замки, які на сьогоднішній день є-це саме стара система клік - де шип торця наступний планки входить в паз попередньої. Якщо ви спробуйте встати на такий стик, ви побачите що замки не розходиться і не з'являється зазорів, в які можуть потрапити бруд і волога.

Тому якщо ви хочете обрати хороший ламінат, і вам складно розібратися у величезній кількості варіантів - перше на що потрібно звернути увагу це саме на замки ламінату.

Команда компанії Брендпол проводить постійне опитування про стан проданих підлогових покриттів - тримає контакт з людьми, яким ми продали ламінат, для того щоб розуміти якого рівня якості той чи інший вид.

У нашому відео блозі ви можете подивитися різні варіанти виконання та проблем з покриттям для підлоги.

До теми

21:57 10 травня 2021 р.

Львівське сміття 10 травня заблокували на Хмельниччині

Група мешканців Старокостянтинова сьогодні, 10 травня, близько шостої вечора заблокувала вантажівки із сміттям зі Львова. Усіх небайдужих містян наразі активісти закликають долучитися до блокування. А на місце прибули поліцейські.

Рубрика: Економіка

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу