Як нові правила працевлаштування іноземців в Україні вплинуть на її інвестиційний клімат? (відеотрансляція)

09:28 5 липня 2017 р.

5 Липня о 10.00 у Львівському прес-клубі розпочнеться прес-конференція на тему «Як нові правила працевлаштування іноземців в Україні вплинуть на її інвестиційний клімат?».

Організатор заходу: західноукраїнський офіс Європейської бізнес асоціації.

Учасники:
Мар’яна Луцишин, регіональний менеджер Європейської бізнес асоціації;
• Христина Онищенко, партнер компанії “Nexia DK. Auditors & Consultants”;
• Сергій Кіраль, народний депутат України;
Гавхар Ібрагімова, директор компанії «ЗАЛТЕХ-Україна».


До участі також запрошено представників Львівського обласного центру зайнятості та Державної міграційної служби у Львівській області, учасників робочої групи з питань працевлаштування іноземців західноукраїнського офісу Європейської бізнес асоціації, HRів компаній-членів Асоціації.

Довідка від організаторів
23 травня 2017 року в другому читанні Верховна Рада проголосувала проект Закону про внесення змін до окремих законодавчих актів України про зменшення бар'єрів для залучення іноземних інвестицій (скасування реєстрації іноземних інвестицій та внесення змін в правила працевлаштування та тимчасового проживання іноземців) №4541.
Цим законом визначено нові базові аспекти оформлення дозволу на використання праці іноземців та посвідки на тимчасове проживання в Україні. Передбачено, що це спростить залучення іноземних менеджерів і висококваліфікованих іноземних працівників, необхідних на перших етапах розвитку дочірнього підприємства в Україні.
26 червня Президент України підписав Закон, і він вступить у дію через 3 місяці після його публікації.

Довідка
Західноукраїнський офіс Європейської бізнес асоціації, що розташований у Львові, був створений у березні 2004 року для підтримки компаній з іноземними інвестиціями, які працюють у західному регіоні України. Офіс обслуговує понад 100 компаній-членів Європейської бізнес асоціації в цьому регіоні і регулярно проводить загальні збори членів Асоціації та організовує різноманітні заходи для них. Працюють 8 комітетів і 2 робочі групи, в рамках роботи яких бізнесмени обговорюють розвиток галузі, що їх цікавить, та визначають спільну позицію щодо проблемних питань та їх вирішення. Докладна інформація на сайті: www.eba.com.ua.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:38 8 грудня 2021 р.

Українським водіям спростили оплату за проїзд дорогами Польщі

З 7 грудня водії з іноземних країн чи ті, які керують транспортом з іноземними номерами, мають змогу заплатити за користування польськими автобанами А1, А2 і А4 за допомогою Autopay.

Рубрика: Економіка

13:04 8 грудня 2021 р.

Четверта частина бюджету Львівщини у 2022 році піде на зарплати, комунальні послуги та енергоносії

Львівська обласна державна адміністрація підготувала та подала на розгляд Львівської обласної ради проект бюджету на 2022 рік та проекти обласних цільових програм на наступний рік.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу