Визначено чотири компанії, одна з яких будуватиме сміттєзавод у Львові | Новини Львова

Визначено чотири компанії, одна з яких будуватиме сміттєзавод у Львові

15:44 18 червня 2020 р.

  • 0

ЛКП «Зелене місто» скерувало рапорт у ЄБРР щодо оцінки технічних пропозицій чотирьох учасників по будівництву механіко-біологічного комплексу переробки відходів.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Завершується ще один важливий етап тендеру на будівництво сміттєпереробного комплексу. Наразі надіслали рапорт у ЄБРР щодо оцінки технічних пропозицій учасників. А вже найближчим часом, за погодження банку, відбудеться наступний етап тендеру — подання комерційних пропозицій.

По завершенню усіх тендерних процедур, ми дізнаємося, хто стане генеральним підрядником і будуватиме сміттєпереробний комплекс у Львові", — зазначили у ЛКП «Зелене місто»

Нагадаємо, свої технічні пропозиції на розгляд надіслали чотири учасники, які мають досвід спорудження такого роду об"єктів:

    компанія Eggersmann Anlagenbau GMBH (Німеччина);
    компанія Control Process S.A. з Польщі;
    консорціум із двох фірм — WTT (Нідерланди) та Axis (Литва);
    консорціум із двох фірм — MUT (Австрія) та Dogusan (Туреччина).

Зелене місто нагадує, що завод, який мають намір збудувати у Львові, буде працювати за технологією механіко-біологічної переробки. Поняття «механічна переробка» означає відсортовування відходів з допомогою спеціального автоматизованого обладнання, а також частково деякі процеси проводитимуться вручну. Цей етап важливий для того, щоб розділити вторинну сировину (скло, метали, полімери, макулатура, тетрапак), з якої згодом формуватимуть товарні партії та відправлятимуть на переробні підприємства.


Нагадаємо, Європейське екологічне бюро вважає проект сміттєзаводу у Львові застарілим.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу