Вивезення сміття подорожчало у вересні для львів’ян більше, аніж удвічі

12:00 4 вересня 2017 р.


Фото: varta.com.ua

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак запевнив: «Коригування тарифів і методика їх розрахунку чітко затверджена законодавчими актами».

У Львівській міськраді нагадали сьогодні, що з 1 вересня нарахування за вивезення сміття відбувається за новими тарифами. Натомість заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак зазначив: «Постановами Кабміну, законодавчими актами чітко розписано, в яких випадках коригується тариф і приймається новий, розписана методика розрахунку тарифу. Тому будь-який перевізник, коли бачить, що зросла ціна на якийсь із складників тарифу, відповідно до законодавства, має право подати розрахунок на затвердження нового тарифу, який би компенсував йому витрати на вивезення сміття».

Чиновник також розповів: «Попередній тариф на вивезення сміття було прийнято у 2014 році. За цей час зросла мінімальна заробітна плата, паливно-мастильні матеріали, було знецінення гривні, була інфляція. Тому перевізники на цьому наполягали ще з початку року. Ми декілька разів завертали ці розрахунки. Ретельно їх перевіряли і лише потім було прийнято рішення про приведення тарифу до економічно обґрунтованого».

Сергій Бабак також запевнив: «Тому фактично це подорожчання, але реально – це приведення тарифу до економічно обґрунтованих витрат. Для кожного перевізника затверджено окремий тариф. Хоча вони суттєво не відрізняються – різниця в межах 5%. Загалом тариф зріс на 2,13 рази. І в попередньому і вже у відкоригованому тарифі передбачено, що мерія бере на себе компенсацію витрат перевізників на вивіз сміття зі Львова і до полігонів».

Про це повідомили сьогодні, 4 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також нагадали: «Відповідно до пункту 1.4 ухвали сесії Львівської міської ради №2163 від 29 червня 2017 року, щодо передачі повноважень Львівській ОДА функцій у поводженні з твердими побутовими відходами у Львові передбачено, що перевізники подають пропозиції нових тарифів ЛОДА, вони їх опрацьовують, погоджують і надсилають мерії для розгляду і затвердження на виконавчому комітеті. Відповідно до листа Львівської ОДА від 27 липня 2017 року щодо затвердження нових тарифів на вивезення твердих побутових відходів, 4 серпня виконавчий комітет розглянув і затвердив нові тарифи».

dailylviv.com

До теми

11:16 14 квітня 2021 р.

Площу Коліївщини у Львові відремонтують за понад 3 млн грн: що зроблять

Один із важливих проєктів, які реалізовувати цього року управління охорони історичного середовища ЛМР, – це капітальний ремонт пл. Коліївщини. За інформацією управління, вже визначено переможця тендеру, з яким мають намір укласти угоду.

Рубрика: Економіка

18:31 13 квітня 2021 р.

Бюджет Львівщини кинув кістку трьом зі семи районів: Яворівському, Дрогобицькому і Золочівському

На 119 об'єктів програми капітального будівництва у Львівській області заплановано надати 217 млн 50 тисяч гривень. Пріоритетними для фінансування для Львівської обласної ради стали Львівський, Самбірський, Стрийський і Червоноградський райони.

Рубрика: Економіка

16:25 13 квітня 2021 р.

У Яворові відремонтують трибуни на стадіоні, каналізують Судову Вишню, збудують школу у Братковичах + 13 інших проєктів

Заплановано 16 проєктів на Львівщині у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. У Львівській області їх профінансують на 213 455 273 гривень

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу