Вивезення сміття подорожчало у вересні для львів’ян більше, аніж удвічі

12:00 4 вересня 2017 р.

  • 0


Фото: varta.com.ua

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак запевнив: «Коригування тарифів і методика їх розрахунку чітко затверджена законодавчими актами».

У Львівській міськраді нагадали сьогодні, що з 1 вересня нарахування за вивезення сміття відбувається за новими тарифами. Натомість заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак зазначив: «Постановами Кабміну, законодавчими актами чітко розписано, в яких випадках коригується тариф і приймається новий, розписана методика розрахунку тарифу. Тому будь-який перевізник, коли бачить, що зросла ціна на якийсь із складників тарифу, відповідно до законодавства, має право подати розрахунок на затвердження нового тарифу, який би компенсував йому витрати на вивезення сміття».

Чиновник також розповів: «Попередній тариф на вивезення сміття було прийнято у 2014 році. За цей час зросла мінімальна заробітна плата, паливно-мастильні матеріали, було знецінення гривні, була інфляція. Тому перевізники на цьому наполягали ще з початку року. Ми декілька разів завертали ці розрахунки. Ретельно їх перевіряли і лише потім було прийнято рішення про приведення тарифу до економічно обґрунтованого».

Сергій Бабак також запевнив: «Тому фактично це подорожчання, але реально – це приведення тарифу до економічно обґрунтованих витрат. Для кожного перевізника затверджено окремий тариф. Хоча вони суттєво не відрізняються – різниця в межах 5%. Загалом тариф зріс на 2,13 рази. І в попередньому і вже у відкоригованому тарифі передбачено, що мерія бере на себе компенсацію витрат перевізників на вивіз сміття зі Львова і до полігонів».

Про це повідомили сьогодні, 4 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також нагадали: «Відповідно до пункту 1.4 ухвали сесії Львівської міської ради №2163 від 29 червня 2017 року, щодо передачі повноважень Львівській ОДА функцій у поводженні з твердими побутовими відходами у Львові передбачено, що перевізники подають пропозиції нових тарифів ЛОДА, вони їх опрацьовують, погоджують і надсилають мерії для розгляду і затвердження на виконавчому комітеті. Відповідно до листа Львівської ОДА від 27 липня 2017 року щодо затвердження нових тарифів на вивезення твердих побутових відходів, 4 серпня виконавчий комітет розглянув і затвердив нові тарифи».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:00 3 квітня 2020 р.

У Львові готують новий тролейбусний маршрут

З понеділка, 6 квітня, смуга вулиці Хуторівка від вул. Стрийської до Сихова буде перекрита до 31 липня цього року, а двосторонній рух буде організовано на смузі руху з Сихова (пр. Червоної Калини) до вул. Стрийської.

Рубрика: Економіка

09:36 2 квітня 2020 р.

НБУ підготує антикризовий план дій, який відчують клієнти банків

Рада Національного банку України (НБУ) порекомендувала правлінню НБУ підготувати план дій на випадок відтоку капіталу, включно з можливістю впровадження обмежень на його рух, зокрема, обов'язкового продажу валютної виручки на міжбанківському валютному ринку і скорочення граничного терміну розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів.

Рубрика: Економіка

16:15 1 квітня 2020 р.

У Львові протестують на COVID-19 працівників ІТ-сфери

У рамках проекту протидії поширення коронавірусу United for health, підприємці Львівського ІТ кластеру закуплять та передадуть місту декілька тисяч експрес-тестів на коронавірус.

Рубрика: Економіка