Виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник» відбудеться вдванадцяте

11:45 6 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

3-7 жовтня у Львівському палаці мистецтв на вулиці Коперника відбудеться дванадцята виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник».

Про це повідомили в п’ятницю, 6 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що виставка-ярмарок у Львівському палаці мистецтв із метою популяризації продукції львівських підприємств і керуючись «Комплексною стратегією розвитку Львова на 2012-2025 роки» та «Програмою сприяння розвитку підприємництва у Львові на 2017-2019 роки». В межах виставки-ярмарку заплановано проведення семінарів, круглих столів та зустрічей».

У відділі ділових індустрій управління економіки ЛМР зазначили: «Запрошуємо всіх взяти участь і представити товари та послуги, які виготовляються на Вашому підприємстві. Висловлюємо сподівання, що участь у виставці-ярмарку буде корисною для львівських товаровиробників, з огляду на важливість промоції продукції, налагодження взаємовигідних ділових контактів і збільшення обсягів продажу на внутрішньому ринку».

dailylviv.com

До теми

19:25 17 серпня 2022 р.

Пільгову транспортну картку ЛеоКарт можна отримати впродовж 15 хвилин

У ЛКП «Львівавтодор» нагадують пільговикам, які ще не подавали документи на отримання пільгової транспортної картки «ЛеоКарт», що процес її оформлення є справді швидким: картку можна отримати вже за 15 хвилин після подачі пакета документів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу