Виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник» триватиме п’ять днів

10:00 4 жовтня 2018 р.


Фото: facebook.com/lvivtovv

4-8 жовтня у приміщенні Львівського палацу мистецтв на вулиці Коперника відбуватиметься 11-та виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «На виставці-ярмарку в приміщенні палацу мистецтв будуть представлені товари львівських виробників різних галузей промисловості, а саме легкої та харчової, виробництва меблів, будматеріали, товари повсякденного вжитку, «handmade» тощо. Вперше в рамках виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник» відбудеться круглий стіл на тему «Успішні історії учасників тренінгу «Вчимося бізнесу». Слухачі тренінгових курсів 2017—2018 років поділяться своїми враженнями від навчання, досвідом у започаткуванні власного бізнесу та реалізації бізнес-ідей, у формі діалогу обговорять підводні камені, що виникли при започаткуванні своєї справи».

Начальник відділу ділових індустрій ЛМР Галина Заяць зазначила: «Вже традиційно у жовтні кожного року відбувається виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник». Основними учасниками є підприємства міста Львова та області. Це підприємства легкої промисловості, харчової, поліграфічної та меблевики. Також на виставці будуть представленні роботи «handmade». Зазвичай є також багато цікавих конкурсів і заходів, які ми проводимо для того, щоб залучити більше учасників і відвідувачів».

«Згідно з програмою, 8 жовтня Г О Центр «Жіночі перспективи» проведе навчання з лідерства та участі у прийнятті рішень на місцевому рівні «Жінки, що впливають». Навчальна програма буде корисною для дівчат та жінок, що хочуть дізнатися більше про можливості бути долученими до прийняття рішень на місцевому рівні. Впродовж навчання учасниці дізнаються, які існують перешкоди на шляху до жіночого лідерства, що таке ґендер та ґендерна рівність, які можливості та виклики є для жінок у процесі децентралізації, які найкращі практики залучення громадян до прийняття рішень, чому важливо та як саме брати участь у місцевому самоврядуванні», – поінформували також у ЛМР.

Радник міського голови Вікторія Довжик запевнила: «Виставка «Львівський товаровиробник» – це можливість для підприємців різних галузей показати себе мешканцям Львова, нашим гостям, поспілкуватися між собою. Окрім цього на ярмарку буде представлений новий кластер модної індустрії –  компанії, які пов’язані у сфері дизайну одягу. Це та сфера, яка дуже добре розвинута у Львові, і нам дуже приємно, що цей кластер утворився».

«Упродовж виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник» триватимуть заходи «VIIІ Всеукраїнський конкурс «Битва модельєрів», ХХІІ Фестиваль перукарського мистецтва «Галицький талант», презентація кластерів «Кластер модних індустрій» та «Кластеру видавничої діяльності та поліграфії», виставки конкурсних робіт дитячого малюнку «Купуй львівське!», навчальних закладів професійно-технічної освіти, Академії друкарства тощо. У рамках виставки-ярмарку організують і розважальну програму для учасників конкурсу дитячого малюнку та відвідувачів виставки», – розповіли також у ЛМР.

«На конкурс «Битва модельєрів» з’їжджаються учні з усієї України. За словами організаторів, торік на конкурсі були учасники з 14 областей України», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

До теми

18:45 16 червня 2021 р.

У Ратуші повідомили, коли у Львові буде гаряча вода

З 22 червня розпочнуть відновлення постачання гарячої води споживачам ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго». До кінця цього тижня ще триватимуть роботи з ліквідації виявлених під час гідравлічних випробувань пошкоджень і дефектів на теплових мережах.

Рубрика: Економіка

14:57 16 червня 2021 р.

Стало відомо про чотири товари, які Львівщина експортує найчастіше

У січні-квітні цього року експорт товарів у Львівській області становив 854,9 млн дол. США, імпорт – 1313,3 млн дол. Про це інформують у Головному управлінні статистики у Львівській області.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу