Виробник кормів для тварин зі Львова відкрив підприємство у Литві

15:08 16 липня 2020 р.

Фото до новини

Український виробник харчування для домашніх тварин — львівська компанія Kormotech — запускає перше власне виробництво в Європі. Завод з виготовлення вологих кормів для котів і собак запрацював у литовському місті Кедайняй.

Про це інформує пресслужба підприємства.

Новий об'єкт компанія збудувала впродовж одного року. Загальна сума інвестицій становить 15 мільйонів євро. Частину коштів Kormotech отримав від Європейського банку реконструкції та розвитку.

«Ми і надалі нарощуватимемо присутність нашої продукції на ринках Європи та Америки. До 2023 року плануємо увійти до топ-50 світових виробників корму. Для цього нам потрібно збільшити оборот компанії втричі. Будівництво заводу саме в Литві було стратегічним рішенням. Таке розміщення надає нам конкурентну перевагу в швидкості доставки продуктів до нордичних країн та США», — зазначає CEO Kormotech Ростислав Вовк.

У Литві Kormotech заснував однойменне підприємство та збудував завод у промисловому центрі республіки — місті Кедайняй. Територія міста входить до вільної економічної зони. Так, компанія отримала податкові пільги на 10 років для ведення бізнесу.

90% усіх процесів на виробництві автоматизовано. Частину завдань виконують роботи, аналогічні до тих, що збирають машини. Потужність заводу забезпечує 20 000 тонн вологого харчування на рік.

«Для повноцінного функціонування в Литві нам потрібно лише 60 працівників. Навчати литовських колег будуть наші фахівці з України. Це новий крок у подальшій експансії на світовому ринку», — додає Ростислав Вовк.

Довідка

Kormotech експортує продукцію до 32 країн світу, зокрема у США, Великобританію, Норвегію, Німеччину, Францію, Фінляндію, Чилі тощо. Потужності підприємства — це три високотехнологічні заводи з виготовлення кормів, два з яких — на Львівщині. Компанія виготовляє продукцію під власними брендами «Optimeal», «КЛУБ 4 ЛАПИ», «Мяу!», «Гав!» та «Master», а також за напрямом private label для брендів торгових мереж. Вона є лідером українського ринку за обсягом реалізації та посідає 61 сходинку у світовому рейтингу «Top companies» від американського видання Petfood Industry


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини