Виробник кормів для тварин зі Львова відкрив підприємство у Литві

15:08 16 липня 2020 р.

Український виробник харчування для домашніх тварин — львівська компанія Kormotech — запускає перше власне виробництво в Європі. Завод з виготовлення вологих кормів для котів і собак запрацював у литовському місті Кедайняй.

Про це інформує пресслужба підприємства.

Новий об'єкт компанія збудувала впродовж одного року. Загальна сума інвестицій становить 15 мільйонів євро. Частину коштів Kormotech отримав від Європейського банку реконструкції та розвитку.

«Ми і надалі нарощуватимемо присутність нашої продукції на ринках Європи та Америки. До 2023 року плануємо увійти до топ-50 світових виробників корму. Для цього нам потрібно збільшити оборот компанії втричі. Будівництво заводу саме в Литві було стратегічним рішенням. Таке розміщення надає нам конкурентну перевагу в швидкості доставки продуктів до нордичних країн та США», — зазначає CEO Kormotech Ростислав Вовк.

У Литві Kormotech заснував однойменне підприємство та збудував завод у промисловому центрі республіки — місті Кедайняй. Територія міста входить до вільної економічної зони. Так, компанія отримала податкові пільги на 10 років для ведення бізнесу.

90% усіх процесів на виробництві автоматизовано. Частину завдань виконують роботи, аналогічні до тих, що збирають машини. Потужність заводу забезпечує 20 000 тонн вологого харчування на рік.

«Для повноцінного функціонування в Литві нам потрібно лише 60 працівників. Навчати литовських колег будуть наші фахівці з України. Це новий крок у подальшій експансії на світовому ринку», — додає Ростислав Вовк.

Довідка

Kormotech експортує продукцію до 32 країн світу, зокрема у США, Великобританію, Норвегію, Німеччину, Францію, Фінляндію, Чилі тощо. Потужності підприємства — це три високотехнологічні заводи з виготовлення кормів, два з яких — на Львівщині. Компанія виготовляє продукцію під власними брендами «Optimeal», «КЛУБ 4 ЛАПИ», «Мяу!», «Гав!» та «Master», а також за напрямом private label для брендів торгових мереж. Вона є лідером українського ринку за обсягом реалізації та посідає 61 сходинку у світовому рейтингу «Top companies» від американського видання Petfood Industry


dailylviv.com

До теми

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

20:45 21 січня 2022 р.

Поліція за мільйон гривень наглядатиме за охоронцями Львівводоканалу

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з Управлінням поліції охорони у Львівській області на «здійснення контролю за порядком несення служби персоналом охорони».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу