Виконком Львівської міськради зобов'язав АТП №1 забезпечити перевезення пасажирів

14:10 30 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Виконавчий комітет ЛМРзатвердив рішення «Про забезпечення безперебійного надання послуг з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 30 червня: «З метою забезпечення безперебійного надання послуг з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування, виконавчий комітет вирішив зобов'язати Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 забезпечити з 1 липня 2017 року перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування № 1а, №2а, №За, №4а, №5а, №6а, № 9, №10, №16, №20, №28, №29, №32, №37, №45, №46, №17, №24, №З0, №34, №39, №13, №18, №22, №41 та №43 до моменту укладення договорів з переможцями конкурсу з визначення автомобільного перевізника на вказаних міських автобусних маршрутах загального користування».

Виконувач обов’язків начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика зазначив: «Згідно прийнятого рішення, АТП-1 має забезпечити роботу транспорту на вище вказаних маршрутах, а саме має право укладати договори з іншими перевізниками. Відповідно усі маршрути які працюють у Львові, продовжують працювати, усі маршрутки, які їздять сьогодні, завтра також їздитимуть на маршрутах».

Про це поінформували сьогодні, 30 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу