Виконком Львівської міськради затвердив подорожчання проїзду в електротранспорті

12:40 30 серпня 2017 р.

Починаючи з 1 вересня, ціна загального квитка становитиме три гривні.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 30 серпня: Виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення, відповідно до якого вартість проїзду в електротранспорті Львова приводиться до економічно обґрунтованої ціни і становитиме три гривні та півтори гривень для учнів і студентів. Новий тариф вступає в дію з 1 вересня».

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства ЛМР Сергій Бабак запевнив: «Тариф на проїзд в електротранспорті Львова приведено до економічно обґрунтованої ціни. Економічно обґрунтована ціна на проїзд в електротранспорті становить три гривні 70 копійок. Тобто при цій ціні підприємство було б беззбитковим – без прибутку і без збитків. Виконком затвердив вартість три гривні, бо ми розуміємо фінансовий стан і платоспроможність мешканців та незручність оплати при ціні три гривні 70 копійок».

Чиновник також повідомив: «Над корегуванням тарифу ми працювали шість місяців. Адже тариф не переглядали з 2014 року За цей час більше як у два рази збільшилась мінімальна заробітна плата, зросла ціна на електроенергію. Так, у 2015 році ЛКП «Львівелектротранс» мало 51 мільйон гривень збитків. У 2016 році – 61 мільйон гривень. У 2017 році ця цифра може становити 78 мільйонів гривень. І цю збитковість підприємства мало б дотувати місто із свого бюджету. Зрозуміло, що ЛКП «Львівелектротранс» не може працювати в такій збитковості і бути настільки дотаційним. Підняття вартості за проїзд дозволить з економити вже до кінця року вісім мільйонівгривень. Тому, якщо ми хочемо, щоб наш транспорт нормально курсував, ми маємо контролювати ціни і забезпечити беззбитковість».

Сергій Бабак також запевнив: «У нас ціна на електроенергію вже відповідає рівню європейських країн. До прикладу, я повернувся з відрядження з Білорусії. У час пік, «на одній нозі», проїзд в міському автобусі коштує 60 копійок. На наші гроші – це вісім гривень. Середня зарплата в Білорусії така ж як і у нас».

Чиновник також поінформував: «Старі квитки на проїзд в електротранспорті можна обміняти до 10 вересня в кіосках підприємства, які є на вулиці Княгині Ольги, вулиці Шота Руставелі і вулиці Сахарова. З 11 вересня старі квитки діяти не будуть. Натомість старі проїзні картки будуть діяти протягом вересня. Зараз проводиться розрахунок вартості нових проїзних карток, які можуть вступити в дію з 1 жовтня або з 1 листопада цього року.

«Як повідомив в.о. начальника управління транспорту Олег Партика, було дотримано усі законодавчі процедури, для корегування тарифу на проїзд в електротранспорті Львова: відбулися громадські слухання, є погодження від Львівського обласного територіального відділення антимонопольного комітету. Також новий тариф погодила Громадська рада», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу