Виконком Львівської міськради затвердив нові тарифи вивезення відходів

12:28 4 серпня 2017 р.


Фото: persha.kr.ua

Виконавчий комітет ЛМР пропонує платити за вивезення сміття в 2,2 рази більше.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 4 серпня: «Згідно з листом Львівської ОДА від 27 липня 2017 року щодо затвердження нових тарифів на вивезення твердих побутових відходів, виконавчий комітет розглянув і затвердив нові тарифи».

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Ірина Маруняк доповіла на засіданні виконавчого комітету ЛМР: «Маємо лист від Львівської ОДА від 27 липня 2017 року щодо затвердження нових тарифів на вивезення твердих побутових відходів. Відповідно до пункту 1.4 ухвали сесії Львівської міської ради №2163 від 29 червня 2017 року щодо передачі повноважень Львівській ОДА функцій у поводженні з твердими побутовими відходами у Львові, передбачено, що перевізники подають пропозиції нових тарифів ЛОДА, вони їх опрацьовують, погоджують і надсилають нам для розгляду і затвердження на виконавчому комітеті.

Відповідно, уся процедура була витримана в рамках чинного законодавства. Проект тарифів був опублікований в газеті «Львівська пошта». Станом на сьогоднішній день зауважень немає».

У міськраді також розповіли: «За словами Ірини Маруняк, якщо сміття місяць не вивозилося, то перевізники рахунків не виставляли. Якщо не вивозилося два тижні, то ці рахунки теж врегульовані і впорядковані. Крім того, пільги і субсидії покривають рахунки за тверді побутові відходи. Як доповнив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, запропонований тариф є економічно обґрунтованим, адже за ці три роки відбувся ріст ціни на поливо – на 147%, мастила – на 280%, мінімальна зарплата зросла на 263%».

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак поінформував також: «Нові тарифі зростуть в 2,2 рази. У меншій ступені вони зростають для населення, в більшій - для юридичних осіб. Причина зростання в тому, що за останні три роки, з часу затвердження діючого тарифу, в країні відбулися інфляційні процеси. В рази здорожчали паливно-мастильні матеріали, техніка, заробітна плата. Це все є складові тарифу. Тому вони приведені у відповідність до сьогоднішніх цін. Тому, затверджений тариф є економічно обґрунтований. Кожен перевізник має різну ціну, але приблизно однакову. Хочу наголосити, що сьогодні 60-70 % сімей у Львові мають пільги і субсидії, тому це здорожчання буде покрите пільгами і субсидіями. Якщо порівнювати з іншими містам, наш тариф є не найдорожчий і є не найдешевший. Ми є нижче середнього рівня».

Про це повідомили сьогодні, 4 серпня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Затверджений тариф вступить в дію з 1 вересня 2017 року».

dailylviv.com

До теми

23:20 22 жовтня 2020 р.

Ризик другого Алчевська: у Львові розкритикували старт опалювального сезону в Новояворівську

21 жовтня на сайті Львівської ОДА було розміщено інформацію про те, що область на 100 % увійшла в опалювальний сезон. Зокрема, повідомлено про запуск ТЕЦ Новоярівська і вчасне подання теплоносія містянам. А 22 жовтня альтернативну оцінку стану ТЕЦ, тепломереж і опалювального сезону дали ексголови Яворівської РДА і директор компанії “Енергія-Новояворівськ”, яка раніше забезпечувала теплом і гарячою водою мешканців міста.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу