ЛМР буде штрафувати перевізників

10:40 2 лютого 2018 р.


Фото: varta.com.ua

Виконавчий комітет ЛМР затвердив договір про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Про це повідомили сьогодні, 2 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Керівник управління транспорту ЛМР Олег Партика конкретизував: «Цей договір є доопрацьованим. У договорі конкретніше передбачені штрафні санкції до перевізників, яких не було передбачено в попередньому договорі. Передбачено штрафні санкції за невипуск автобусів на маршрут, за порушення регулярності вигоду – це буде штраф у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів. За інші порушення, до прикладу, не забезпечення автобусів відповідним освітленням, неналежний санітарний стан – штраф 100 неоподаткованих мінімумів».

Олег Партика додав: «Також у договорі передбачено інвестиційні зобов’язання до перевізників, щодо оновлення рухомого складу – це капітальний ремонт існуючих автобусів, придбання вживаних, але обов’язково з низьким рівнем підлоги та закупівля нових автобусів. Відповідно до договору, кожного року перевізники мають оновлювати свій рухомий склад мінімум на 10%, протягом терміну, на який укладено договір».

«Якщо ж водії в маршрутках погано поводитимуться з пасажирами, то з цього приводу необхідно звертатися в управління Укртрансбезпеки. Адже якщо має місце така поведінка, Укртрансбезпека має право провести перевірку та скласти відповідний протокол і на підприємство і на водія. У найближчий час у Львові планують оголосити конкурс на визначення перевізників на автобусні маршрути загального користування.», – розповів також Олег Партика.

dailylviv.com

До теми

21:06 30 вересня 2020 р.

У Львові вимагають офіційної реєстрації Uber, Bolt, Uklon і сплати податків

Це - транспортні компанії, а не мобільні додатки, як вони себе позиціонують. Відтак, компанії мусять пройти процедуру офіційної реєстрації і сплачувати податки до бюджету міста. Однак є підозра, що цих перевізники покривають можновладні особи, через що вони безперешкодно працюють в Україні, і зокрема на Львівщині, із порушенням законодавства.

Рубрика: Економіка

18:58 30 вересня 2020 р.

Ще п’ять років тому пільговики Львова могли їздити у транспорті з електронними квитками. Але мерія не захотіла

Ще 2015 року профспілка автотранспортників звернулася до управління транспорту ЛМР із пропозицією впровадити електронний квиток для пільговиків у транспорті. Але влада сказала: «Ні!».

Рубрика: Економіка

18:46 30 вересня 2020 р.

Львівський лікар пропонує впровадити соціальну картку для громадського транспорту і монорейк

Таким чином ми заберемо готівку під час розрахунків між водієм і пасажиром, встановимо точний облік пасажирів і зможемо скерувати кошти від прибутку на розвиток альтернативних видів транспорту в місті.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу