ЛМР буде штрафувати перевізників

10:40 2 лютого 2018 р.

Фото до новини


Фото: varta.com.ua

Виконавчий комітет ЛМР затвердив договір про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Про це повідомили сьогодні, 2 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Керівник управління транспорту ЛМР Олег Партика конкретизував: «Цей договір є доопрацьованим. У договорі конкретніше передбачені штрафні санкції до перевізників, яких не було передбачено в попередньому договорі. Передбачено штрафні санкції за невипуск автобусів на маршрут, за порушення регулярності вигоду – це буде штраф у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів. За інші порушення, до прикладу, не забезпечення автобусів відповідним освітленням, неналежний санітарний стан – штраф 100 неоподаткованих мінімумів».

Олег Партика додав: «Також у договорі передбачено інвестиційні зобов’язання до перевізників, щодо оновлення рухомого складу – це капітальний ремонт існуючих автобусів, придбання вживаних, але обов’язково з низьким рівнем підлоги та закупівля нових автобусів. Відповідно до договору, кожного року перевізники мають оновлювати свій рухомий склад мінімум на 10%, протягом терміну, на який укладено договір».

«Якщо ж водії в маршрутках погано поводитимуться з пасажирами, то з цього приводу необхідно звертатися в управління Укртрансбезпеки. Адже якщо має місце така поведінка, Укртрансбезпека має право провести перевірку та скласти відповідний протокол і на підприємство і на водія. У найближчий час у Львові планують оголосити конкурс на визначення перевізників на автобусні маршрути загального користування.», – розповів також Олег Партика.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів