ЛМР буде штрафувати перевізників

10:40 2 лютого 2018 р.


Фото: varta.com.ua

Виконавчий комітет ЛМР затвердив договір про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Про це повідомили сьогодні, 2 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Керівник управління транспорту ЛМР Олег Партика конкретизував: «Цей договір є доопрацьованим. У договорі конкретніше передбачені штрафні санкції до перевізників, яких не було передбачено в попередньому договорі. Передбачено штрафні санкції за невипуск автобусів на маршрут, за порушення регулярності вигоду – це буде штраф у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів. За інші порушення, до прикладу, не забезпечення автобусів відповідним освітленням, неналежний санітарний стан – штраф 100 неоподаткованих мінімумів».

Олег Партика додав: «Також у договорі передбачено інвестиційні зобов’язання до перевізників, щодо оновлення рухомого складу – це капітальний ремонт існуючих автобусів, придбання вживаних, але обов’язково з низьким рівнем підлоги та закупівля нових автобусів. Відповідно до договору, кожного року перевізники мають оновлювати свій рухомий склад мінімум на 10%, протягом терміну, на який укладено договір».

«Якщо ж водії в маршрутках погано поводитимуться з пасажирами, то з цього приводу необхідно звертатися в управління Укртрансбезпеки. Адже якщо має місце така поведінка, Укртрансбезпека має право провести перевірку та скласти відповідний протокол і на підприємство і на водія. У найближчий час у Львові планують оголосити конкурс на визначення перевізників на автобусні маршрути загального користування.», – розповів також Олег Партика.

dailylviv.com

До теми

14:56 26 травня 2022 р.

Модульне містечко для переселенців, яке закінчують будувати, буде поліпшеного комфорту, - Козицький

У Яворівському районі закінчують будівництво модульного містечка для вимушених переселенців. Тут зможуть жити жінки з дітьми, які змушені були покинути домівки через напад росії.

Рубрика: Економіка

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу