Виконком Львівської міськради не розглядає питання підняття ціни на проїзд, – ЛМР

16:10 4 вересня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував на брифінгу неодноразові заяви приватних перевізників щодо коригування ціни на проїзд.

Про це повідомили у вівторок, 4 вересня, в прес-службі Львівської міськради Зокрема, міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Це складне питання. З одного боку є ріст ціни на паливо, з другого боку – львів’яни вимагають від перевізників якості: заберіть хамство, працюйте чітко по графіку, дотримуйтесь чистоти і буде нормальна розмова. Ці три питання я ставлю перевізникам протягом останніх років. На жаль, у відповідь – тиша. Тільки одна пропозиція – піднімати ціну.

Андрій Садовий доповнив: «Люди не хочуть платити більше за гірший сервіс. Купуючи автобуси, місто виділяє великі кошти і ми знаємо, куди ці кошти можна було би ще скерувати. Але для нас важливий сервіс для львів’ян. Тому на сьогодні у виконавчому комітеті не обговорюється питання підняття ціни. Хоча я розумію, що вартість палива зростає.

Міський голова підсумував: «Я би хотів, щоб ми зараз провели відкриття конвертів, побачили, як ми пройдемо етап конкурсу, чітко зрозуміли, як ми будемо підсилювати наші комунальні маршрути, маючи новий транспорт, а потім, маючи вже якість, можемо дебатувати про ціну. Але робити це треба дуже поступово».

dailylviv.com

До теми

16:55 22 квітня 2021 р.

За державний кошт проведуть інтернет до трьох тисяч сіл

Цьогоріч у Держбюджеті України передбачено 500 мільйонів гривень на під’єднання до оптичного інтернету сільських громад. Насамперед йдеться про інтернетизацію соціально важливих закладів - шкіл, лікарень, ЦНАПів, бібліотек та будинків культури.

Рубрика: Економіка

14:45 22 квітня 2021 р.

Три тваринницькі підприємства на Львівщини офіційно вирощуватимуть племінних корів і свиней

20 квітня департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено виїзне засідання регіональної експертної комісії з розгляду матеріалів на присвоєння відповідного статусу суб’єкта з племінної справи у тваринництві.

Рубрика: Економіка

12:56 22 квітня 2021 р.

Червоноград, Львів, Славське: назвали найбагатші і найбідніші громади Львівщини

Для кращого розуміння фінансового становища громад, можливостей ефективного функціонування та перспектив їх розвитку департамент фінансів Львівської ОДА оцінив та сформував рейтинг громад за окремими фінансовими показниками за підсумками першого кварталу роботи.

Рубрика: Економіка

12:38 22 квітня 2021 р.

В одному з районів Львова помиють пам'ятники на 800 тис грн

Галицька районна адміністрація заплатить приватній підприємиці Оксані Луць 799 тис. грн за послуги з очищення та поточного ремонту міських пам’ятників. Йдеться про 17 об’єктів в центрі міста.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу