Виконком Львівської міськради дозволив три забудови

11:00 24 грудня 2016 р.

Виконавчий комітет затвердив у п’ятницю, 23 грудня, містобудівні умови та обмеження забудови земельних ділянок на будівництво багатоквартирних житлових будинків та торгово-офісного комплексу.

Зокрема, затверджено містобудівні умови та обмеження забудови земельних ділянок на будівництво ТзДВ «Львівоблпостач» торгово-офісного комплексу з творчими майстернями на вулиці Газовій, 7 зі знесенням тих будівель та споруд, які там знаходяться; будівництво ТзОВ «Виробничо-будівельне підприємство «Агат» трисекційного багатоквартирного житлового будинку з вбудованими двома приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вулиці Демнянській, 3; будівництво громадянами О. З. Яремком та В. К. Кунинець багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення, підземним паркінгом та газорозподільним пунктом на вулиці Зеленій, 119 зі знесенням двох існуючих житлових будинків. Про це повідомили у п’ятницю, 24 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

До теми

17:33 26 січня 2021 р.

На Львівщині надаватимуть в середньому по 220 тис грн кредиту для будівництва житла в селі

У межах проєкту Комплексної програми надання житлових кредитів окремим категоріям громадян Львівської області в 2021 році планують надати 12 кредитів для сільських забудов.

Рубрика: Економіка

13:51 26 січня 2021 р.

Новий офіс поліції і реконструкція 6 відділень: у Львові обіцяють захистити людей за 6 млн євро

Цього року планують закінчити проєкт «Створення системи швидкого реагування на інформацію про злочини та інші події у м. Львові». Вартість проєкту - 6 млн євро.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу