Виконком ЛМР затвердив перелік установ для виконання громадських робіт

16:30 29 грудня 2016 р.

Виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення про організацію і проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру у Львові у 2017 році.

Цим рішенням затверджено перелік установ, на яких можуть здійснювати громадські роботи у 2017 році, перелік робіт, а також джерела та обсяги фінансування. Окрім цього, рішенням передбачено, що відповідні підприємства, установи та організації повинні подавати Львівському міському центру зайнятості інформацію про потребу в робочій силі для укомплектування тимчасових робочих місць, згідно з якими центр здійснюватиме скерування осіб.

Установи комунальної форми власності мають також створити тимчасові робочі місця, а підприємства, установи та організації інших форм власності повинні розглянути можливість їх створення на договірних засадах. Фінансування організації громадських робіт проводитимуть за рахунок коштів міського бюджету Львова та/або коштів фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (у частині організації таких робіт для зареєстрованих безробітних). Фінансування організації інших робіт тимчасового характеру відбуватиметься за рахунок коштів роботодавців та інших джерел, незаборонених законодавством. Про це повідомили сьогодні, 29 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також опублікували перелік установ для виконання громадських робіт.

dailylviv.com

До теми

23:14 25 січня 2021 р.

Нафтогаз побоявся озвучувати ціну на газ за січень для виробників теплової енергії

"Нафтогаз" тимчасово відклав публікацію січневої ціни на природний газ для виробників теплоенергії у рамках спеціальних обов'язків (ПСО) до завершення перемовин між держорганами, Асоціацією міст України, представниками виробників тепла і компанією.

Рубрика: Економіка

16:01 25 січня 2021 р.

Як обрати страховий поліс КАСКО: визначаємо пріоритети

Універсальним способом захисту власного автомобіля від усіх негараздів є КАСКО. Цей термін означає комплексне страхування від можливих ризиків під час експлуатації транспортного засобу. І справді, сьогодні страхові компанії пропонують великий перелік ситуацій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу