Виконком ЛМР погодив проект бюджету Львова

19:42 23 грудня 2015 р.


Фото: vgolos.com.ua

Обсяг дохідної частини затверджено в розмірі 3593955 тисяч гривень, а видаткової – 3738755 тисяч гривень.

«Виконавчий комітет погодив основні показники проекту бюджету на 2016 рік», – повідомили сьогодні, 23 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Обсяг дохідної частини затверджено в розмірі 3593955 тисяч гривень, а видаткової – 3738755 тисчяч гривень. Як зазначив керівник міського департаменту фінансової політики Олег Іщук, перш за все, у проекті бюджету врахували пропозиції депутатських комісій, відтак – збільшили видатки на соцзахист на 1,633 млн. гривень.

Йдеться, зокрема, про допомогу на оздоровлення дітей учасників АТО та різноманітні соціальні програми для молоді. Видатки на культуру та мистецтво запропонували збільшити на 1,8 млн. гривень, на фізичну культуру та спорт – на 800 тисяч гривень, сферу ЖКГ, зокрема, для влаштування благоустрою та прибирання на кладовищах, – на 300 тисяч гривень.

Олег Іщук підкреслив: «Цей бюджет розроблено на підставі чинного, станом на сьогодні, законодавства. Якщо в ньому будуть якісь зміни, ми також внесемо відповідні корективи до міського бюджету». 

Окрім цього, враховуючи статус Львова як міста літератури ЮНЕСКО, вирішили додати близько трьох мільйонів гривень на книгочитання. Однак, як підкреслює Олег Іщук, цю суму скоригують відповідно до міської програми підтримки читання, яку зараз формують спільно з громадськими активістами і вже в січні планують винести на розгляд сесії».

dailylviv.com

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу