Виконком ЛМР доручив «Львівтеплоенерго» проектувати сміттєпереробний комплекс

12:36 16 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення про надання ЛМКП «Львівтеплоенерго» функцій замовника на проектування об’єкта «Будівництво сміттєпереробного комплексу продуктивністю 240 тисяч тонн щороку» на території ТЦ «Північна» (ТЕЦ-2).

Про це повідомили сьогодні, 16 червня, у Львівській міськраді. Заступник начальника інженерного управління ЛМР Андрій Мончак доповів під час засідання. виконавчого комітету: «У діючій схемі теплопостачання Львова, розробленій на замовлення департаменту житлового господарства та інфраструктури і затвердженій сесією Львівської міської ради, передбачено будівництво на території ТЦ «Північна» енергетичного комплексу і використання там, в якості палива, твердих побутових відходів. На замовлення ЛМКП «Львівтеплоенерго» вже розроблено техніко-економічне обґрунтування, і сьогоднішнім рішенням виконавчого комітету якраз пропонується надати підприємству функції замовника з розроблення проекту з будівництва цього комплексу».

А міський голова Львова Андрій Садовий наголосив: «Завдяки цьому будівництву ми будемо мати можливість зменшити споживання газу. Так само на котельні «Кінескопу» (ТЦ «Південна») ми повинні поставити котел, де будемо спалювати відходи деревообробки, і ми ще зменшимо споживання газу для міста Львова. Ці заходи зроблять нас більш енергетично вільними».

Своєю чергою, директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степаа Пакіж зазначив: «Ділянка на ТЕЦ-2 ще в 70-х роках минулого століття була передбачена під будівництво потужної ТЕЦ, яка мала б працювати на вугіллі. Однак, у зв’язку з тим, що у 90-х роках запустили лише першу чергу будівництва, зараз на ТЦ «Північна» (Тец-2) працює тільки два котли. Місце під будівництво заводу і ТЕЦ, яка могла би спалювати ТПВ, є. Цієї території цілком достатньо. Сьогоднішнім рішенням виконком нас зобов’язує розробити проект по сміттєсортувальному заводу і лінії компостування. На ТЕЦ-2, відповідно до ТЕО, ми передбачаємо і будемо ставити технічне завдання, щоб спалювались відсортовані тверді побутові відходи, але це буде в другому етапі. На сьогодні стоїть завдання побудувати сміттєсортувальну лінію».

«Відповідно до прийнятого рішення, ЛМКП «Львівтеплоенерго» має отримати вихідні дані на проектування, розробити у ліцензованій проектній організації та затвердити у встановленому порядку проектно-кошторисну документацію «Будівництво сміттєпереробного комплексу продуктивністю 240 тис. т/рік» на території ТЦ «Північна» (Тец-2)», – повідомили також сьогодні, 16 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:06 19 квітня 2021 р.

У Львові каву продаватимуть у багаторазові горнята, які витримують 3 тис використань (відео)

Уперше в Україні у Львові до Дня довкілля впроваджують новий сервіс заставного багаторазового горнятка для напоїв Zero Cup, співзасновником якого є Громадська організація Zero Waste Lviv. Послугою наразі можна скористатись в одній із мереж кав’ярень міста.

Рубрика: Економіка

13:43 19 квітня 2021 р.

У Львові не планують закінчувати опалювальний сезон

У Львові продовжується опалювальний сезон 2020-2021 р. Як розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, за прогнозами синоптиків суттєвого потепління наразі не передбачається.

Рубрика: Економіка

12:18 19 квітня 2021 р.

Садові будинки переведуть у житлові, а житловий - у садовий, - законопроєкт

В Україні майже 3 млн громадян використовують понад 200 тисяч га землі, що була надана для садівництва та городництва. На цих ділянках споруджені й скромні садові будиночки, і розкішні дачі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу