Виконавчий комітет ЛМР схвалив бюджет розвитку Львова на 2015 рік

12:30 25 лютого 2015 р.


Фото: ukrvoice.com.ua

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, «сьогодні під час засідання виконавчого комітету ЛМР було погоджено перелік об’єктів, видатки на які у 2015 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку Львова».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 25 лютого, «Щоденному Львову»:

«Сьогодні під час засідання виконавчого комітету ЛМР було погоджено перелік об’єктів, видатки на які у 2015 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку Львова». Завтра ж відповідний проект рішення винесуть на розгляд депутатського корпусу на пленарне засідання сесії Львівської міської ради.

За словами директора департаменту економічної політики ЛМР Ірини Кулинич, відповідний проект рішення пройшов через обговорення всіх профільних комісій та усіх фракцій. Вчора відбулось громадське обговорення бюджету розвитку у великій сесійній залі ЛМР, і пропозицій, які б пропонували внести з голосу в проект рішення, не було. Натомість міський голова Львова Андрій Садовий відзначив:

«Я прекрасно розумію, що, враховуючи ситуацію в країні, цей бюджет надзвичайно складний, щоб виконати його в повному об’ємі. Коли ми починали працювати над ним, курс долар був 15-16, учора вже – близько 40.

Важко спрогнозувати, які будуть кінцеві параметри. Якщо мова йде про товари і послуги, які купляють тут, то проблеми немає. Якщо мова йде про обладнання чи комплектуючі, які купують за кордоном, то це навряд чи буде можливо у цій ситуації. Якщо ситуація в країні буде загострюватись, то ми, звісно ж, будемо перекроювати цей бюджет, збільшуючи кількість коштів, які виділяємо на допомогу всім, хто сьогодні воює.

Добре, що цьогоріч кардинально змінено бюджет держави. Дуже важливо зараз, коли будуть голосувати за зміни до цього бюджету, врахувати наші пропозиції щодо виділення додаткових коштів для співфінансування будівництва житла для військових, які повертаються з війни.

Вчора така розмова з прем’єр-міністром відбулась, і принцип розуміння є. Я думаю, що якщо такі кошти буде закладено, цьогоріч можна отримати дуже хороші можливості для швидкої та легкої реалізації».

Нагадаємо, вчора відбулись «бюджетні» громадські слухання, під час яких громадськості Львова представили основні показники бюджету розвитку міста на 2014 рік».

dailylviv.com

До теми

22:31 17 вересня 2021 р.

Львівська область потрапила у шістку областей, де споживають найменше риби

У 2020 році рівень споживання риби та рибних продуктів в Україні склав 12,4 кг на одну особу. Загалом протягом минулого року фонд споживання риби та рибних продуктів становив 517,4 тис. тонн.

Рубрика: Економіка

22:30 17 вересня 2021 р.

Львівтеплоенерго втратило двох постачальників-змовників, - АМКУ

ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» і ТОВ «Ірман» діяли узгоджено під час підготовки та участі у відкритих торгах на закупівлі, замовником яких було ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Рубрика: Економіка

21:32 17 вересня 2021 р.

На Львівщині нідерландська компаня Koudijs відкрила завод з виробництва мінерально-вітамінних добавок

У селі Хильчиці, що в Золочівському районі, відкрився новий сучасний завод «Коудайс Україна». Він спеціалізуватиметься на виробництві мінерально-вітамінних добавок для сільськогосподарських тварин.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу