Вісім підприємств зі Львівщини представили свою продукцію на виставці у Гомелі

14:00 26 жовтня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У білоруському місті Гомель розпочався перший форум регіонів України та Республіки Білорусь.

Про це повідомили в п’ятницю, 26 жовтня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Форум має на меті представити економічний потенціал регіонів України та Білорусі, а також розбудову нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні. Кожному українському регіону надається можливість презентувати економічний та інвестиційний потенціал і продукцію підприємств регіону, зацікавлених у виході на ринок Білорусі або посиленні на ньому своєї присутності».

«У межах Форуму працює виставка економічного потенціалу регіонів двох країн. Кожна з національних експозицій розміщуватиметься на площі у 600 квадратних метрів. Українська експозиція сформована за регіональним принципом за участі 15-ти регіонів країни», – поінформували також в облдержадміністрації.
«Бізнес-делегація Львівської області представлена вісьмома підприємствами. Всього експонується близько 50 українських підприємств. На виставці представлені підприємства машинобудування, нафтохімії, будівельної і переробної галузей, легкої промисловості, освіти і охорони здоров’я. Вчора делегація Львівщини на чолі із першим заступником голови Львівської облдержадміністрації Ростиславом Замлинським взяла участь у сьомому засіданні Білорусько-Консультативної ради ділового співробітництва, під час якого обговорили питання торгівельно-економічного співробітництва», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

11:16 24 червня 2021 р.

На вулиці Щурата у Львові збудують зашифрований комплекс

Журі обрало переможців Відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію будівництва житлового комплексу у складі: багатоквартирні житлові будинки з вбудованими комерційними приміщеннями і підземним паркінгом на вул. В. Щурата у Львові.

Рубрика: Економіка

10:00 24 червня 2021 р.

Мер Львова зупинив 11 ухвал про забудову

Міський голова Львова Андрій Садовий зупинив одинадцять ухвал, які депутати прийняли на пленарному засіданні 17 червня.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу