Вельт-Капітал має відремонтувати зсув асфальту на вулиці Чернівецькій у Львові

15:32 17 серпня 2021 р.

Фото до новини

У Львові на повороті вул. Чернівецька зсунулось асфальтне покриття.

Як пояснив Євген Калитич, заступник директора ЛКП «Львівавтодор», причиною зсуву є спекотна температура і проїзд по цьому відрізку великої кількості автобусів і вантажівок «Укрпошти». Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

На сьогодні вулиця Чернівецька перебуває на гарантійному обслуговуванні, тому, за сприятливих погодних умов, підрядна організація ТзОВ «Вельт-Капітал» виправить все власним коштом до початку осені.

«За попереднім висновком, те, що асфальт на повороті вул. Чернівецької зсунувся – «поплив», пов’язано із спекотною температурою влітку. Ділянка, де це сталося, є на звуженому відрізку дороги, на повороті. Через неї проїздить велика кількість автобусів і вантажівок «Укрпошти». Відповідно машини на цьому відрізку приторможують і роблять поворот. Відтак, впродовж літа через жарку погоду машини поступово зсунули асфальт.

Підрядник це бачив. Ця ділянка на гарантійному обслуговуванні, і вони за власний кошт все виправлять. Асфальт відфрезерують і покладуть новий шар. Також проектанти продумують технологію, щоб до асфальту додати певні компоненти, які б зробили асфальт більш густим і в’язким.

Відзначу, що ця ділянка зроблена таким же асфальтом, що і вся дорога вул. Чернігівської - один конструктив покриття і один тип асфальту. І літом, у жаркі дні, великовантажні машини не мають права заїзду у міста, бо можуть пошкодити дорожнє покриття. Натомість на вул. Чернівецькій ми не можемо обмежити рух автобусів і вантажівок «Укрпошти», адже вони забезпечують життєдіяльність Львова і гостей міста», - пояснив заступник директора ЛКП «Львівавтодор» Євген Калитич.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів