Вантажнику снігу у центрі Львова платять до 313 гривень за годину

09:45 23 лютого 2021 р.

А екскаваторнику - до 1006 гривень.

Галицька районна адміністрація Львівської міської ради 18-19 лютого підписала три договори на послуги прибирання та вивезення снігу із району вартістю 592 тис. грн. Усі договори укладені без проведення конкурсу на суми до 200 тис. грн, аби не проводити відкриті торги.

Про це повідомляють Наші гроші. Львів, пише Dailylviv.

Одну із угод підписали із Львівським комунальним підприємством «ШРП Галицького району». У кошторисі прибирання та навантаження снігу коштуватиме від 618 до 1006 грн за годину залежно від екскаватора та графіку роботи, а вивезення снігу – 633-860 грн за годину. Крім того, закладено вартість роботи вантажника – 162-313 грн за годину.

Майже 195 тис. грн отримає і МПП «Нара» Самвела Аветісяна, яке нещодавно оскаржило в суді штраф АМКУ за змову на дорожніх тендерах. Згідно із договором, вартість роботи різноманітної техніки коштуваме від 745 до 1775 грн за годину. Ціна коливатиметься не тільки в залежності від моделі машини, а й від того, який день: робочий, святковий або вихідний.

Замовлення на 198 тис. грн отримала і компанія «Західбудторг» Лесі Кужеї. Вартість роботи екскаваторів оцінили в 548-618 грн/год, а КАМАЗів – 546 грн/год. Компанію її чоловіка АМКУ також штрафував за змови на тендерах.

За два тижні до підписання цих трьох угод Галицька РА підписала річний договір вартістю майже 42 млн грн на прибирання району із ЛКП «ШРП Галицького району». Цим договором також передбачено механізоване прибирання та посипання піскосоляною сумішшю, технічною сіллю, реагентами.

Міський голова розпорядився звільнити з-під снігу авто австрійського підприємця у центрі Львова (відео)

Львів’яни профінансували Львівавтодор на 184 млн грн. А він працює в збиток, - правовий експерт (відео)

На студентку-іноземку медуніверситету у Львові впала бурулька

dailylviv.com

До теми

00:23 2 липня 2022 р.

Інспекторів з паркування у Львові посадили на службові електровелосипеди

Львів отримав 9 велосипедів з електропідсиленням. Їх використовуватимуть працівники, які впродовж дня часто переміщаються по місту. Це, зокрема, інспектори з паркування та садівники, які тепер зможуть оперативніше і якісніше виконувати свою роботу.

Рубрика: Економіка

23:30 1 липня 2022 р.

Україна і Польща запровадять спільний контроль осіб, транспортних засобів і товарів на кордоні

Спільний контроль на українсько-польській ділянці кордону здійснюється у чотирьох із восьми пунктів пропуску для автомобільного сполучення («Устилуг», «Смільниця», «Грушів», «Угринів»).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу