В Україну імпортовано понад 100 тисяч автомобілів на $1,2 млрд

17:08 20 вересня 2013 р.

Дилери запаслися автомобілями напередодні запровадження "утилізаційного збору".

Про це повідомила прес-служба Міністерства доходів і зборів.

Імпорт автомобілів в Україну протягом літа суттєво збільшився. Аналіз роботи митниць Міністерства доходів і зборів України свідчить, що обсяги ввезення авто зростали постійно, досягнувши максимального значення у  серпні.

За останній місяць літа Україна імпортувала майже 47 тисяч автомобілів (загальною вартістю майже півмільярда доларів), що майже вдвічі перевищує тогорічні показники. Торік у серпні  в Україну було імпортовано 26,6 тисяч авто.

Переважну кількість завезених у серпні транспортних засобів склали нові легкові автомобілі. Їх завезено понад 24,2 тисяч, або більше ніж половина від усіх завезених транспортних засобів.

На другому місці опинились вантажівки, які вже були у вжитку. Таких машин завезли майже 19 тисяч, що вдвічі перевищує імпорт у серпні 2012 року (торік – трохи більше 9,5 тисяч).

Загалом в період літніх місяців в Україну було імпортовано понад  100 тисяч автомобілів загальною вартістю більше 1,2 мільярда доларів.

Експерти Міндоходів прогнозують, що вже у вересні імпорт автомобілів буде значно меншим, літній ажіотаж пов’язують з тим, що дилери посилено готувались до введення з 1 вересня так званого  «утилізаційного збору».

dailylviv.com

До теми

16:01 25 січня 2021 р.

Як обрати страховий поліс КАСКО: визначаємо пріоритети

Універсальним способом захисту власного автомобіля від усіх негараздів є КАСКО. Цей термін означає комплексне страхування від можливих ризиків під час експлуатації транспортного засобу. І справді, сьогодні страхові компанії пропонують великий перелік ситуацій.

Рубрика: Економіка

15:07 25 січня 2021 р.

У Львівській облраді хочуть передати газотранспортні мережі у власність громад

А також відкликати ліцензії в тих газопостачальників, які встановили найвищу спекулятивну маржу задля отримання надприбутків в умовах карантинних обмежень і зменшення доходів громадян.

Рубрика: Економіка

13:35 25 січня 2021 р.

Компанія Фірташа вимагає компенсації за газовий тариф 6,99 грн і вільного доступу до запасів Укргазвидобування

Державне регулювання ціни на газ для населення, запроваджене Кабінетом міністрів до кінця опалювального сезону, є політичним, а не економічним рішенням.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу