В Україні запрацював портал «104.ua», – «Львівгаз»

11:53 30 січня 2015 р.

Фото до новини


Фото: скріншот зі сторінки порталу «104.ua» в інтернет-мережі «Facebook»

Як повідомила в п’ятницю «Щоденному Львову» менеджер із зв’язків з громадськістю ПАТ «Львівгаз» Оксана Горак, на порталі «104.ua» можна дізнатися про ціни та тарифи на блакитне паливо, порахувати в онлайн режимі вартість опалення своєї оселі, сплатити за газ, зв’язатися з газовою службою.

Менеджер із зв’язків з громадськістю ПАТ «Львівгаз» Оксана Горак повідомила сьогодні, 30 січня, «Щоденному Львову»:

«В Україні запрацював портал «104.ua». Його було створено Регіональною Газовою Компанією для споживачів природного газу, які зможуть дізнатися про ціни та тарифи на газ, в онлайн режимі порахувати вартість опалення своєї оселі, сплатити за газ, зв’язатися з газовою службою.

Також 104.ua публікуватиме важливу ринкову інформацію, аналітику та різні точки зору фахівців щодо розвитку газової галузі. Більше інформації можна знайти в прес-релізі у додатку».

Натомість у прес-релізі, також переданому «Щоденному Львову» менеджером із зв’язків з громадськістю ПАТ «Львівгаз» Оксаною Горак, повідомляється:

«ТОВ «Регіональна газова компанія» створила та запустила український газовий портал «104.ua». Унікальність українського газового порталу в тому, що він слугує єдиною точкою входу для споживачів газу по усій Україні.

Портал є джерелом актуальної та достовірної інформації про газовий ринок, надає зручний сервіс і корисну інформацію для споживачів. На українському газовому порталі «104.ua» споживачі газу можуть одним кліком мишки потрапити на сайт своєї газорозподільної компанії.

Перевага порталу в тому, що користувач в будь-якому куточку України через інтерактивну карту, розміщену на головній сторінці, може потрапити на сайт своєї газової компанії. Наприклад, на корпоративних сайтах газових компаній, що працюють під брендом Регіональної Газової Компанії, споживач зможе отримати максимум корисної інформації – ознайомитися з тарифами які діють на газ,  нормативними документами, порадами щодо безпечного використання газу в побуті, оцінити якість послуг газорозподільних компаній України.

Важливою складовою порталу є також інформація і аналітика для журналістів, політиків, і експертів, що стосується проблемних питань ринку природного газу і шляхів його реформування у відповідності до європейських норм. «Дефіцит достовірної інформації про ринок газу перешкоджає проведенню необхідних реформ в галузі. Портал «104.ua» буде джерелом суспільно-важливої  інформації. Тут публікуватимуться тарифи і ціни на газ, прейскуранти різноманітних послуг газових компаній, зміст інвестиційних програм, структура використання тарифної виручки і т.інш. Подібна інформація дуже важлива для об'єктивного аналізу і неупереджених оцінок роботи підприємств газової галузі», - зазначив директор Регіональної Газової Компанії Олександр Притика.

Портал «104.ua» – це також комунікаційний майданчик для обміну думками між учасниками ринку, який формує і відстоює інтереси газової галузі і об'єднує експертне співтовариство. Побутові споживачі газу вже найближчим часом зможуть, зареєструвавшись на порталі «104.ua», в режимі онлайн оплатити послуги за газ, отримати інформацію про поточний стан свого особового рахунку, внести покази лічильника газу, подивитися історію своїх платежів та показників, зв'язатися онлайн зі своєю службою газу, щоб отримати інформацію, поставити  запитання або поскаржитися.

Довідка

Український газовий портал «104.ua» створений ТОВ «Регіональна Газова Компанія», яка працює на ринку розподілу газу і об'єднує під брендом РГК понад 20 українських газорозподільних компаній. Будучи на ринку розподілу і постачання газу управлінцем і експертом високого рівня, РГК створила Український газовий портал «104.ua» для надання своїм клієнтам сервісних послуг нового рівня, захисту і просування інтересів галузі за допомогою формування громадської думки, інформування, роз'яснення та аналізу подій на ринку для широкого кола експертів і споживачів».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів