В Україні реалізують радіоактивні продукти з Білорусі (відео)

21:55 12 січня 2014 р.


Фото: belaruspartisan.org

Причому – в крамницях, які пов'язують з її президентом Лукашенком.

Мінське інтернет-видання «Белорусский партизан» повідомляє сьогодні, 12 січня, що мережа магазинів білоруських товарів, яка швидко розвивається в Україні, викликає стурбованість у громадян нашої країни, котрі піднімають питання про небезпеку білоруських продуктів для здоров'я. Видання інформує також:

«Українські ЗМІ стали все частіше публікувати матеріали про продаж білоруського продовольства. Вони зазначають, що з усього білоруського експорту продуктів харчування 1,5% йде в Європу , 5% – у Росію і понад 20% – в Україну. 

Спеціальний репортаж під назвою «Диявольський бізнес Бацьки в Україні» розповідає про те, що уся мережа магазинів перебуває під контролем сім'ї президента Білорусі Олександра Лукашенка при потуранні української влади, що ці продукти небезпечні для здоров'я. 

Україна стала найбільшим споживачем білоруських продуктів, більша частина яких зроблена регіонах з підвищеним рівнем радіації. Мережа магазинів білоруських продуктів складається вже з 400 магазинів і ларків, які однаково оформлені і явно належать одним власникам. 

Всюди стоїть радянський знак якості. Не виключено, що цей репортаж – результат конкурентної боротьби за ринок, хоча проблема радіоактивного забруднення білоруських продуктів, дійсно, стоїть гостро».


Відео: Євромайдан-Кіно

dailylviv.com

До теми

15:07 21 січня 2021 р.

Бюджет розвитку Львова на 2021 рік - понад 6 млрд грн, майже половина з них - кредити

У п’ятницю, 22 січня, у великій сесійній залі Львівської міської ради о 12 годині відбудуться слухання щодо бюджету розвитку на 2021 рік Львівської міської територіальної громади.

Рубрика: Економіка

10:32 21 січня 2021 р.

Антимонопольний комітет розпочинає справи щодо газопостачальних компаній через завищені ціни на газ для населення

Північне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочинає справи щодо шести газопостачальних компаній через встановлення завищених цін на газ для населення. Західне відділення, яке охоплює Львівську, Волинську, Рівненську, Івано-Франківську та Закарпатську області, поки що мовчить.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу