В Україні нараховують пеню за комунальні борги

17:45 18 червня 2019 р.


Фото: racurs.ua

Стягнення за комунальні борги не має перевищувати 0,01% боргу за кожен день затримки або 4% річних.

«Телевізійна служба новин» каналу «1+1» повідомила у вівторок, 18 червня: «В Україні почали нараховувати пеню за комунальні борги. Стягнення не має перевищувати 0,01% боргу за кожен день затримки або 4% річних».

«Та це не стосується випадків, коли людям не виплатили субсидій. Пеня стосується тих боргів, які утворилися після 1 травня, коли набрали чинності нові норми закону про ЖКГ», – поінформувала також «Телевізійна служба новин»

«Новим законом, незалежно від укладання і неукладання договору, передбачений порядок обмеження, не припинення, а обмеження по комунальних послугах споживача. Але це можливо після 30 днів після офіційного повідомлення постачальником такої людини поштовим зв'язком», – пояснив каже адвокат Єгор Воротинцев.

«Телевізійна служба новин» також розповіла: «Якщо ви боржник і не плануєте сплачувати рахунків, взимку матимете холодні батареї. Та й води теплої не буде. Обрізати не можуть лише газ та електроенергію. Щоправда, яким чином це відбуватиметься, поки що невідомо. Заборгованість населення зі сплати за житлово-комунальні послуги на кінець квітня 2019 року становить 63,5 млрд. гривень».

dailylviv.com

До теми

23:06 13 серпня 2022 р.

В'їзд у пішохідну зону Львова коштуватиме дорожче, а перебування буде коротшим

Виконавчий комітет ЛМР вніс зміни до Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини м. Львова, обмеженої пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича. Відтак, транспортні засоби категорії «Г» зможуть перебувати у центральній частині міста лише до 09.00 год. Рішення вступає в дію з 1 вересня цього року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу