В Україні нараховують пеню за комунальні борги

17:45 18 червня 2019 р.


Фото: racurs.ua

Стягнення за комунальні борги не має перевищувати 0,01% боргу за кожен день затримки або 4% річних.

«Телевізійна служба новин» каналу «1+1» повідомила у вівторок, 18 червня: «В Україні почали нараховувати пеню за комунальні борги. Стягнення не має перевищувати 0,01% боргу за кожен день затримки або 4% річних».

«Та це не стосується випадків, коли людям не виплатили субсидій. Пеня стосується тих боргів, які утворилися після 1 травня, коли набрали чинності нові норми закону про ЖКГ», – поінформувала також «Телевізійна служба новин»

«Новим законом, незалежно від укладання і неукладання договору, передбачений порядок обмеження, не припинення, а обмеження по комунальних послугах споживача. Але це можливо після 30 днів після офіційного повідомлення постачальником такої людини поштовим зв'язком», – пояснив каже адвокат Єгор Воротинцев.

«Телевізійна служба новин» також розповіла: «Якщо ви боржник і не плануєте сплачувати рахунків, взимку матимете холодні батареї. Та й води теплої не буде. Обрізати не можуть лише газ та електроенергію. Щоправда, яким чином це відбуватиметься, поки що невідомо. Заборгованість населення зі сплати за житлово-комунальні послуги на кінець квітня 2019 року становить 63,5 млрд. гривень».

dailylviv.com

До теми

21:52 4 грудня 2020 р.

Призначено нового директора Львівського локомотиворемонтного заводу

АТ «Укрзалізниця» призначила тимчасово виконуючим обов'язки генерального директора ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» (ЛЛРЗ) Олександра Стадницького, якого з 3 грудня цього року призначено заступником гендиректора ЛЛРЗ терміном на один рік.

Рубрика: Економіка

16:36 4 грудня 2020 р.

ФОПів звільнили на півроку від сплати єдиного податку та ЄСВ — Рада прийняла закон

Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2" (№ 4430 від 26.11.2020 р.).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу