В Україні будуть "австрійські" ціни

14:22 8 жовтня 2013 р.

  • 0

Посла Австрії здивувало, що більшість товарів в Україні дорожчі, ніж в Австрії.

Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні Вольф Дітріх Хайм переконаний, що після підписання угоди про створення зони вільної торгівлі з Євросоюзом рівень цін в Україні знизиться. Як передає кореспондент УНІАН, про це посол сказав у Харкові під час форуму, присвяченого створенню ЗВТ між Україною і ЄС. 

«Я впевнений, що ціни будуть нижчі, тому що менше буде бар'єрів, буде менше тарифів на митниці», - сказав Хайм. На його думку, підписання угоди про ЗВТ дозволить не тільки ефективніше організовувати виробництво, а й захищати права споживачів. 

«Права споживача будуть набагато краще захищені. Компанії будуть вимушені поважати певні правила, які ми маємо в Європі для споживачів», - відзначив посол. 

Він висловив здивування з приводу того, що більшість товарів в Україні дорожча, ніж в Австрії. «І це дивує, тому що рівень доходів тут нижче», - сказав Хайм. 

Він також запевнив, що трансформації, які прийдуть до України після підписання угоди, дозволять певною мірою змінити цю ситуацію. «Немає гарантій, що все відбудеться швидко, але будуть створені умови», - наголосив посол. 

Нагадаємо, уряд України 18 вересня схвалив проект угоди з Євросоюзом про асоціацію з ЄС, яка передбачає створення зони вільної торгівлі. Україна сподівається на підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом в листопаді на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі.

unian.ua

Коментарі(0)

До теми

18:01 13 грудня 2019 р.

На Різдвяному ярмарку у Львові заборонили газові балони

Від сьогодні і до 19 січня у центрі Львова традиційно працюватиме Різдвяний ярмарок. Дерев’яні будиночки, сконструйовані на прикладі ярмарків найбільших європейських столиць. Як і щороку ярмарок буде на проспекті Свободи та на площі Ринок.

Рубрика: Економіка

12:22 13 грудня 2019 р.

Німці пропонують ОТГ Львівщини гроші на енергетичну ефективність

Асоціація міст України запрошує міста і об’єднані територіальні громади взяти участь у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу