В Україні будуть "австрійські" ціни | Новини Львова

В Україні будуть "австрійські" ціни

14:22 8 жовтня 2013 р.

  • 0

Посла Австрії здивувало, що більшість товарів в Україні дорожчі, ніж в Австрії.

Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні Вольф Дітріх Хайм переконаний, що після підписання угоди про створення зони вільної торгівлі з Євросоюзом рівень цін в Україні знизиться. Як передає кореспондент УНІАН, про це посол сказав у Харкові під час форуму, присвяченого створенню ЗВТ між Україною і ЄС. 

«Я впевнений, що ціни будуть нижчі, тому що менше буде бар'єрів, буде менше тарифів на митниці», - сказав Хайм. На його думку, підписання угоди про ЗВТ дозволить не тільки ефективніше організовувати виробництво, а й захищати права споживачів. 

«Права споживача будуть набагато краще захищені. Компанії будуть вимушені поважати певні правила, які ми маємо в Європі для споживачів», - відзначив посол. 

Він висловив здивування з приводу того, що більшість товарів в Україні дорожча, ніж в Австрії. «І це дивує, тому що рівень доходів тут нижче», - сказав Хайм. 

Він також запевнив, що трансформації, які прийдуть до України після підписання угоди, дозволять певною мірою змінити цю ситуацію. «Немає гарантій, що все відбудеться швидко, але будуть створені умови», - наголосив посол. 

Нагадаємо, уряд України 18 вересня схвалив проект угоди з Євросоюзом про асоціацію з ЄС, яка передбачає створення зони вільної торгівлі. Україна сподівається на підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом в листопаді на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі.

unian.ua

Коментарі(0)

До теми

19:41 3 липня 2020 р.

Власникам зруйнованих паводком будівель виплатять по 300 тисяч гривень на сім'ю

А сім’ям, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, держава відшкодує лише 50 тис. гривень. На Львівщині вже підтоплено три райони і одне місто

Рубрика: Економіка

17:14 3 липня 2020 р.

Голову НАБУ звільнили, і він пішов з високо піднятою головою при стабільному курсі долара

Після подання президента Верховна Рада на позачерговому засіданні звільнила Якова Смолія з посади голови Національного банку. За це рішення проголосували 286 депутатів. Увечері 1 липня голова Національного банку подав у відставку, пояснюючи це рішення "систематичним політичним тиском".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу