В «АТБ» зарплата – 14 000 гривень, в «Близенько» – 4200, – ЛМР

18:24 19 лютого 2020 р.

У департаменті економічного розвитку ЛМР проаналізували сплату ПДФО найбільшими львівськими супермаркетами. Відтак, як зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, торік більшість власників мереж магазинів забезпечили своїх працівників гідною заробітною платнею.

«Якщо говорити по супермаркетах, то йдеться про 75 супермаркетів, які здійснюють діяльність у Львові, у них заробітна плата - від 10 до 17 тис. грн.

Ми провели експеримент. Ходили до магазину і приносили всі чеки у департамент для того, аби можна було опрацьовувати хто, куди платить які кошти. Серед супермаркетів є дуже цікава інформація: лише мережа магазинів «Близенько» працює із середньомісячною заробітною платою 4 210 грн. На касах магазинів «Близенько» видають по три чеки: окремо акцизні товари, окремо овочі та рештк групу товарів. Натомість якщо ти купуєш м’ясні товари, то чеку тобі не дають взагалі. Тут є наші львівські власники, однак їм дуже далеко до рівня заробітної платні інших супермаркетів.

Хочу звернути увагу, що в «АТБ» представники бізнесу зареєстровані у Дніпропетровській області, але забезпечують своїм працівникам гідну заробітну плату — практично 14 тис. грн. До того ж, всю сплату вони проводять у місті Львові", — розповіла Ірина Кулинич.


dailylviv.com

До теми

10:23 1 грудня 2020 р.

У Києві під Радою ФОПи вимагають не запроваджувати касові апарати, а не відтерміновувати (відео)

1 грудня відбувся масштабний мітинг підприємців, які вимагають не зобов'язувати їх використовувати касові автомати. Активісти перекрили рух вул. Грушевського.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу