В «АТБ» зарплата – 14 000 гривень, в «Близенько» – 4200, – ЛМР

18:24 19 лютого 2020 р.

  • 0

У департаменті економічного розвитку ЛМР проаналізували сплату ПДФО найбільшими львівськими супермаркетами. Відтак, як зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, торік більшість власників мереж магазинів забезпечили своїх працівників гідною заробітною платнею.

«Якщо говорити по супермаркетах, то йдеться про 75 супермаркетів, які здійснюють діяльність у Львові, у них заробітна плата - від 10 до 17 тис. грн.

Ми провели експеримент. Ходили до магазину і приносили всі чеки у департамент для того, аби можна було опрацьовувати хто, куди платить які кошти. Серед супермаркетів є дуже цікава інформація: лише мережа магазинів «Близенько» працює із середньомісячною заробітною платою 4 210 грн. На касах магазинів «Близенько» видають по три чеки: окремо акцизні товари, окремо овочі та рештк групу товарів. Натомість якщо ти купуєш м’ясні товари, то чеку тобі не дають взагалі. Тут є наші львівські власники, однак їм дуже далеко до рівня заробітної платні інших супермаркетів.

Хочу звернути увагу, що в «АТБ» представники бізнесу зареєстровані у Дніпропетровській області, але забезпечують своїм працівникам гідну заробітну плату — практично 14 тис. грн. До того ж, всю сплату вони проводять у місті Львові", — розповіла Ірина Кулинич.


dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:55 31 березня 2020 р.

Бізнес хоче від держави більше карантинних пільг

30 березня Верховна Рада схвалила черговий антикризовий закон №3275, спрямований на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Рубрика: Економіка

Останні новини

У медзакладах Львова на коронавірус протестували 131 пацієнта з пневмонією або ГРЗ

У Львові експрес-тести зробили 170 водіям, і підозру на захворювання виявили у 3

Верховна Рада дозволила дистанційні засідання місцевих рад

На Львівщині тестують на COVID-19 всіх, хто повернувся з-за кордону

Поліціянти пишуть адмінпротоколи за порушення правил карантину

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу