Уряд змінив принцип формування ціни на газ

13:00 28 січня 2020 р.


Фото: ukrinform.ua

Уряд вніс зміни до положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу, зобов'язавши НАК «Нафтогаз України» продавати газ населенню за цінами, що прив'язані до нідерландського хабу «ТТF».

Про це йдеться у постанові КМУ №17 від 24 січня 2020 року. Дослівно ж у ній зазначено: «З 1 січня 2020 року НАК «Нафтогаз України» здійснює продаж/постачання природного газу відповідно до пунктів 7, 8 і 11 цього положення за цінами, що встановлюються продавцем (постачальником) і покупцем (споживачем), але не вище рівня, який, зокрема, враховує середньоарифметичне значення фактичних цін («End of Day») природного газу на наступну добу поставки газу («Day-Ahead and Weekend») на нідерландському газовому хабі («ТТF») за період 1-22 числа місяця постачання газу відповідно до інформації біржі «Powernext/EEX», різницю (спред) між ціною на хабі «TTF» та кордоні України і тариф на послуги транспортування природного газу для точки входу в Україну на міждержавному з’єднанні з Польщею/Словаччиною/Угорщиною»

Торгова надбавка «Нафтогазу» при цьому становитиме 1,917% від ціни. Постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 січня 2020 року.

Як інформував «Щоденний Львів», генеральний директор ТзОВ «Оператор ГТС України» Сергій Макогон заявив, що уже розпочалися віртуальні поставки газу з Польщі через газовимірювальну станцію «Дроздовичі».

dailylviv.com

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу