Україна віртуально імпортує газ із Польщі

16:30 24 січня 2020 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: epravda.com.ua

Генеральний директор ТзОВ «Оператор ГТС України» Сергій Макогон заявив, що уже розпочалися віртуальні поставки газу з Польщі через газовимірювальну станцію «Дроздовичі».

Сергій Макогон повідомив про це у «Facebook». Дослівно ж він розповів: «Уже почалося постачання газу з Польщі шляхом заміщення (віртуальний реверс) через газовимірювальну станцію Дроздовичі. Скажімо, якщо є заявка на транзит газу з Росії до Польщі обсягом дев’ять мільйонів кубометрів на добу і в цю ж добу є заявка на імпорт газу з Польщі в обсязі два мільйони кубометрів, то фактично через Україну транспортується лише сім мільйонів кубометрів».

Сергій Макогон пояснив, що раніше робити віртуальний імпорт газу Україна не могла тому, що за старими контрактами на транзит фактичний контроль за роботою станцій на західному кордоні України належав «Газпрому».

Очільник «Оператора ГТС України» додав, що документально імпорт газу з Польщі в Україну включає в себе імпорт американського скрапленого газу. Але фактично американський газ до України не потрапляє, адже його заміщує російський, який насправді буде споживатися.

Сергій Макогон підкреслив: «Очікуємо, що найближчим часом віртуальний реверс відкриється і в Словаччині та Угорщині. Оператори цих країни працюють над цим завданням. З нашого боку все вже готове».

Як інформував «Щоденний Львів», при міністерстві енергетики та захисту довкілля створюють нове держпідприємство – «Укрвугілля».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:23 21 лютого 2020 р.

На Львівщині – 22 мільйонери

На Львівщині задекларували доходи за 2019 рік понад один мільйон гривень 22 громадянина на загальну суму 85,9 мільйона гривень. 163 платники податків у Львові задекларували більше мільйона гривень

Рубрика: Економіка

16:26 20 лютого 2020 р.

Департаменту ЛМР дозволили автоматично продовжувати договорів оренди землі

Сьогодні, 20 лютого, на позачерговому засіданні сесії Львівської міської ради депутати підтримали ухвалу, що стосується розмежування повноважень департаменту містобудування та має на меті спрощення адміністративних процедур під час оформлення документів на землекористування.

Рубрика: Економіка

18:24 19 лютого 2020 р.

В «АТБ» зарплата – 14 000 гривень, в «Близенько» – 4200, – ЛМР

У департаменті економічного розвитку ЛМР проаналізували сплату ПДФО найбільшими львівськими супермаркетами. Відтак, як зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, торік більшість власників мереж магазинів забезпечили своїх працівників гідною заробітною платнею.

Рубрика: Економіка

Останні новини

ГУ ДСНС на Львівщині попередило про погіршення погодних умов

Львівський апеляційний суд зобов’язав повернути землю в комунальну власність

На Львівщині затримали завантажений деревиною «КамАЗ»

Племінниця Козловського поверне Львову вкрадену ділянку на вулиці Липинського

На Львівщині – 22 мільйонери

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу