Уряд затвердив новий порядок перерахунку пенсій | Новини Львова

Уряд затвердив новий порядок перерахунку пенсій

18:22 30 жовтня 2013 р.

  • 0


Фото: kpravda.com

Його ухвалено сьогодні, 30 жовтня, під час засідання Кабінету Міністрів.

Як інформує «Урядовий портал», Кабмін затвердив новий Порядок березневого перерахунку пенсій, котрий, зі слів його прес-служби, забезпечить щорічне підвищення виплат 12 млн. пенсіонерам. Про це повідомила міністр соціальної політики України Наталія Королевська. Дослівно ж сказала з цього приводу наступне:

«Ще у травні парламент ухвалив розроблений міністерством соціальної політики закон, за яким при щорічному березневому перерахунку пенсій не повинно враховуватис підвищення пенсій у попередньому році, як це було раніше. І саме на виконання цього закону сьогодні уряд ухвалив Порядок проведення такого перерахунку. Таким чином, понад 12 млн. українських пенсіонерів буде щорічно отримувати підвищення пенсій».

Міністр пояснила, що для перерахунку пенсії застосовується розмір заробітної плати, з якої призначено (перераховано) пенсію, що склався на 1 березня року, в котром проводиться перерахунок.

«Запропонований нами підхід дозволить ліквідувати розриви у розмірах пенсій та щороку осучаснювати їх розмір, оскільки перерахунок опиратиметься на зростання середньої заробітної плати. Окрім того, за наявності коштів у бюджеті Пенсійного фонду, підвищення буде можливим на більше, ніж 20% від такого зростання», – стверджує Наталія Королевська

Міністр відзначила, що ухвалений Порядок перерахунку пенсійних виплат стосується таких видів пенсій: страхових, наукових, військових строкової служби та чорнобильських.

Як повідомляв «ЩЛ», на Львівщині вибірково підвищено виплати більше 700 тисячам пенсіонерівспоживчий кошик пенсіонера – 35 продуктів по 0,002-0,2 грама на день, пенсіонер-суддя має 252 грн на день, пенсіонер за віком – 47 грн.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка

Останні новини

На автодорозі Львів-Краківець уночі згоріли чотири автомобілі

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу