Уряд запропонував Верховній Раді збирати з високих зарплат більше податків

15:15 14 листопада 2018 р.

Міністр соціальної політики Андрій Рева

Міністр соціальної політики Андрій Рева
Фото: narodna-pravda.ua

Кабінет міністрів України запропонував депутатам парламенту розширити базу оподаткування єдиного соціального внеску в розмірі 22% з 15 мінімальних зарплат (55,8 тисячі гривень) до 25 (104,3 тисячі гривень) і ввести регресивну шкалу відрахувань ЄСВ.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева на засіданні Кабміну. За його словами, «ставка ЄСВ для заробітних плат, які перевищують межу в 104 тисяч гривень, буде зменшуватися аж до 5% для суми, яка перевищує 270 розмірів мінімальних зарплат».

«Також пропонується встановити в законодавстві про працю принцип диференціації заробітних плат на підприємствах. Поряд із цим пропонується посилити відповідальність за несплату ЄСВ», – зазначив Андрій Рева.

«84 тисяч керівників підприємств отримують мінімальну зарплату в Україні, 20 тисяч із них – в Києві. Тоді як до зниження ставок ЄСВ в 2016 році з 38% до 22% цей показник становив 28 тисяч», – повідомив міністр соціальної політики.

«75% підприємств демонструють середню зарплату до чотирьох тисяч гривень, і це приватний сектор. Кваліфікована і некваліфікована праця оплачується за документами однаково», – поінформував Андрій Рева.

За оцінками Мінсоцполітики, додаткові надходження в бюджет від таких заходів можуть становити до 10 мільярдів гривень. Про це повідомили в середу, 14 листопада, в інтернет-виданні «Економічна правда».

dailylviv.com

До теми

07:16 15 червня 2021 р.

У Львові відклали дозвіл на скандальне будівництво багатоповерхівки в історичному ареалі

Виконавчий комітет Львівської міської ради 14 червня переніс питання про затвердження містобудівних умов та обмежень ОСББ «Грушевський» на будівництво житлового будинку на вул. Ємельяна Поповича, 6 поблизу проспекту Шевченка у Львові.

Рубрика: Економіка

12:37 14 червня 2021 р.

Комунальне АТП №1 у Львові тимчасово обслуговуватиме 4 маршрути

Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про укладення тимчасових договорів», управління транспорту ЛМР укладе відповідні договори з ЛК АТП №1 на автобусні маршрути № 55, 56, 36А, 57.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу