Уряд створив міжвідомчу робочу групу з підвищення мінімальної зарплати

14:45 29 грудня 2016 р.

Віце-прем’єр Павло Розенко заявив під час селекторної наради, що в Кабінеті міністрів України створено міжвідомчу робочу групу зі забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Павло Розенко також запевнив: «Ми переводимо нашу діяльність щодо забезпечення підвищення розміру мінімальної заробітної плати у щотижневий режим. Буквально сьогодні мною затверджена постійно діюча міжвідомча комісія, яка буде регулярно розглядати проблеми пов’язані з реалізацією цього питання і до складу цієї комісії включені представники центральних органів виконавчої влади, профспілок та роботодавців».

Віце-прем’єр також доручив головам ОДА створити відповідні робочі групи і на місцях, щоб «чітко могли відстежити процес виконання зобов’язань щодо підвищення соцстандартів в Україні, зокрема підвищення мінімальної зарплати». Павло Розенко наголосив при цьому: «Я звертаюся до глав обласних і районних державних адміністрацій, начальників профільних управлінь освіти, охорони здоров’я, управлінь соцзахисту – ви повинні, особливо в перший місяць року, володіти детальною інформацією по кожному закладу освіти, охорони здоров’я, культури, кожної бюджетної установи стосовно виконання завдань щодо підвищення мінімальної заробітної плати і розміру оплати праці працівників бюджетної сфери в цілому. 

Павло Розенко також підкреслив: «Для нас принципово важливо всім разом, і у державному, і у недержавному секторі забезпечити виконання  тих зобов’язань, які ми взяли перед суспільством, зокрема щодо підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень. Ще раз хочу наголосити – з 1 січня не може бути ні в кого зарплати нижчої, ніж 3200 гривень».

До складу міжвідомчої робочої групи під головуванням віце-прем’єра Павла Розенка увійшли міністр соціальної політики, перші заступники міністрів економічного розвитку і торгівлі, регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, освіти і науки, культури, фінансів, охорони здоров’я, голови ДФС, Державної служби з питань праці, Державної аудиторської служби, правління Пенсійного фонду України й  представники організацій профспілок та роботодавців тощо. Про це повідомили сьогодні, 29 грудня, на Урядовому порталі.

dailylviv.com

До теми

19:12 23 січня 2021 р.

У ВР вимагають негайно перевірити Львівгаз через масові штрафи за нібито втручання споживачів у лічильники

Перший заступник голови комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг у Верховній Раді України IX скликання Олексій Кучеренко звернувся до керівництва компанії РГК з пропозицією негайно з'ясувати ситуацію з масовими штрафами у Червонограді Львівської області і провести ретельну перевірку адекватності дій компанії Львівгаз.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу