«Укрзалізниця» закликає пасажирів зважено купувати квитки | Новини Львова

«Укрзалізниця» закликає пасажирів зважено купувати квитки

13:45 5 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: obozrevatel.com

«Укрзалізниця», яка затягнула початок продажу квитків на різдвяні та новорічні свята до 5 грудня й викликала цим ажіотажний попит на них, відтак, другий день намагається налагодити стабільну роботу онлайн-системи продажу квитків, закликає пасажирів до зваженої купівлі квитків.

«Укрзалізниця» знову констатує в середу, 5 грудня, сплеск ажіотажного попиту, про що свідчить робота порталу «booking@uz.gov.ua». У такій ситуації змушені закликати пасажирів зважено підходити до процесу купівлі квитків на поїзди», – йдеться в повідомленні компанії в середу, хоча напередодні ввечері вона заявила про стабілізацію системи онлайн продажу.

4 грудня «Укрзалізниця» ввела обмеження на роботу цієї системи в 140 сесій на секунду, а також підтвердила, що багато користувачів не отримали квитки, незважаючи на їхню оплату. Компанія зазначає, що за 4 грудня була оформлено 244 тисяч квитків у пасажирських поїздах, зокрема, 148 тисяч (61%) - через інтернет, що є абсолютним рекордом.

Попередній максимум – 176 тисяч квитків – було досягнуто влітку 2018 року, тоді як в середньому за добу оформляється близько 149 тисяч місць, з яких 52% – через інтернет. Про це повідомили в середу, 5 грудня, в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:12 10 липня 2020 р.

На львівському смітті можна заробляти тричі

Керівники районів Львівської області отримали листи за підписом заступника міського голови з питань безпеки міста Сергія Бабака з пропозицією дати дозвіл створити на їхній території «другі Грибовичі».

Рубрика: Економіка

13:18 10 липня 2020 р.

Мерія звинуватила архітекторів у потворному будівництві і хоче позбавити їх ліцензій

Сьогодні на виконавчому комітеті заслухали інформацію про будівництво на вул. Личаківській, де презентована на виконавчому комітеті візуалізація проекту не відповідала дійсності.

Рубрика: Економіка