«Укрзалізниця» закликає пасажирів зважено купувати квитки

13:45 5 грудня 2018 р.

  • 0
  • 537


Фото: obozrevatel.com

«Укрзалізниця», яка затягнула початок продажу квитків на різдвяні та новорічні свята до 5 грудня й викликала цим ажіотажний попит на них, відтак, другий день намагається налагодити стабільну роботу онлайн-системи продажу квитків, закликає пасажирів до зваженої купівлі квитків.

«Укрзалізниця» знову констатує в середу, 5 грудня, сплеск ажіотажного попиту, про що свідчить робота порталу «booking@uz.gov.ua». У такій ситуації змушені закликати пасажирів зважено підходити до процесу купівлі квитків на поїзди», – йдеться в повідомленні компанії в середу, хоча напередодні ввечері вона заявила про стабілізацію системи онлайн продажу.

4 грудня «Укрзалізниця» ввела обмеження на роботу цієї системи в 140 сесій на секунду, а також підтвердила, що багато користувачів не отримали квитки, незважаючи на їхню оплату. Компанія зазначає, що за 4 грудня була оформлено 244 тисяч квитків у пасажирських поїздах, зокрема, 148 тисяч (61%) - через інтернет, що є абсолютним рекордом.

Попередній максимум – 176 тисяч квитків – було досягнуто влітку 2018 року, тоді як в середньому за добу оформляється близько 149 тисяч місць, з яких 52% – через інтернет. Про це повідомили в середу, 5 грудня, в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:00 16 лютого 2019 р.

Гривня подешевшала на сім копійок

Національний банк України зафіксував офіційний курс гривні на рівні 27,25 за долар та 30,68 за євро.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 342

16:48 15 лютого 2019 р.

На Львівщині отримуватимуть за оренду земель більше коштів

За результатами перших цього року земельних торгів, які відбулися у січні й лютому, продано право оренди 11 земельних ділянок сільгосппризначення державної власності загальною площею 135,7 га для ведення товарного сільгоспвиробництва й фермерського господарства.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 477

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Чорні технології на виборах Президента

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу