«Укрзалізниця» створить «Вокзальну компанію»

18:00 16 вересня 2019 р.


Фото: wikipedia.org

«Вокзальна компанія» буде частиною інфраструктури «Укрзалізниці» й тому в майбутньому її не планують приватизовувати

В Україні створять «Вокзальну компанію», яка буде керувати всіма українськими вокзалами в межах «Укрзалізниці» й має запрацювати до кінця 2019 року. Про це повідомив голова «Укрзалізниці» Євген Кравцов в інтрев’ю інтернет-виданню «НВ Бізнес».

Євген Кравцов також розповів подробиці: «Буквально на днях ми створимо філію «Вокзальна компанія». До кінця року вона має почати працювати. Зараз у нас вокзали збиткові. Це нонсенс. Наше завдання: вивести їх, як мінімум, у нульову рентабельність, як максимум – у прибуток»

Голова «Укрзалізниці» також зазначив: «Вокзальна компанія» буде частиною інфраструктури «Укрзалізниці» і тому у майбутньому її не планують приватизовувати. Але там буде можливо державно-приватне партнерство, наприклад, у формі концесії, яку ми, найімовірніше, будемо використовувати для комерціалізації залізничних вокзалів».

dailylviv.com

До теми

23:06 13 серпня 2022 р.

В'їзд у пішохідну зону Львова коштуватиме дорожче, а перебування буде коротшим

Виконавчий комітет ЛМР вніс зміни до Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини м. Львова, обмеженої пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича. Відтак, транспортні засоби категорії «Г» зможуть перебувати у центральній частині міста лише до 09.00 год. Рішення вступає в дію з 1 вересня цього року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу