«Укрзалізниця» створить «Вокзальну компанію»

18:00 16 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: wikipedia.org

«Вокзальна компанія» буде частиною інфраструктури «Укрзалізниці» й тому в майбутньому її не планують приватизовувати

В Україні створять «Вокзальну компанію», яка буде керувати всіма українськими вокзалами в межах «Укрзалізниці» й має запрацювати до кінця 2019 року. Про це повідомив голова «Укрзалізниці» Євген Кравцов в інтрев’ю інтернет-виданню «НВ Бізнес».

Євген Кравцов також розповів подробиці: «Буквально на днях ми створимо філію «Вокзальна компанія». До кінця року вона має почати працювати. Зараз у нас вокзали збиткові. Це нонсенс. Наше завдання: вивести їх, як мінімум, у нульову рентабельність, як максимум – у прибуток»

Голова «Укрзалізниці» також зазначив: «Вокзальна компанія» буде частиною інфраструктури «Укрзалізниці» і тому у майбутньому її не планують приватизовувати. Але там буде можливо державно-приватне партнерство, наприклад, у формі концесії, яку ми, найімовірніше, будемо використовувати для комерціалізації залізничних вокзалів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:15 25 лютого 2020 р.

Національний банк України послабив гривню

Національний банк України послабив офіційний курс гривні на п’ять копійок – до 24,4995 гривні за долар проти 24,453 гривні за долар у понеділок.

Рубрика: Економіка

23:04 23 лютого 2020 р.

Зі Львова планують авіарейси в Доху (Катар) і Амстердам

Міністерство інфраструктури планує домовитися з авіакомпанією «Qatar Airways» (Катар) про запуск регулярного рейсу «Львів – Доха» (Катар). Про це сказано у звіті Кабінету міністрів за 2019 рік.

Рубрика: Економіка