«Укрспирт» планує запустити в березні три свої заводи на Львівщині

16:16 20 лютого 2015 р.


Фото: argumentua.com

Як повідомив виконувач обов’язків директора компанії «Укрспирт» Роман Іванюк, цей державний монополіст на ринку етилового спирту планує запустити в березні у Львівській області три спиртозаводи, один із яких буде працювати на експорт, два – на внутрішній ринок.

«Державний монополіст на ринку етилового спирту підприємство «Укрспирт» планує у березні запустити у Львівській області три спиртозаводи», – повідомив, як передає сьогодні, 20 лютого інформагенція УНІАН, виконувач обов’язків директора компанії Роман Іванюк.

«Ми готуємо до запуску ще три підприємства у Львівській області з 1 березня. Одне з них буде працювати на експорт, два - на внутрішній ринок», – сказав він. За його словами, в даний час у Львівській області вже працюють два спиртзаводи – Сторонибабський і Струтинський. Натомість Рава-Руський спиртзавод, який працює до недавнього часу, зупинений у зв'язку з високою собівартістю виробництва на ньому.

Іванюк також повідомив, що в Тернопільській області, в якій на момент приходу в «Укрспирт» нового менеджменту не працював жоден спиртзавод, в даний час запущено два виробники – Марилівський і Кобиловолоцький. «Це дійсно дуже якісні ефективні підприємства, собівартість виробництва там мінімальна. Тобто менше собівартості в «Укрспирті», ніж у цих підприємств, ні у кого не було, а вони стояли. Ці два підприємства запущені в першу чергу», – сказав в. о. директора.

Що стосується кадрових перестановок на заводах в Тернопільській та Львівській областях, то їх, за словами Іванюка, поки практично не було. Тому для того, щоб виявити неефективних керівників спиртзаводів, «Укрспирт» має намір провести атестацію менеджерів.

«Керівники всіх підприємств були при комусь призначені. За такою логікою, ми повинні були прийти і всіх звільнити. Але ми ж працюємо в законодавчому полі. Тому спробуємо зробити атестацію», – сказав він.

При цьому керівництво «Укрспирту» надало ревізорам компанії можливість перевіряти роботу спиртзаводів без попередження в будь-який час. «Зараз ми видали наказ, згідно з яким ревізори компанії «Укрспирт» можуть заходити в будь-який момент, в будь-яку годину дня і ночі на будь-яке підприємство. Тому якщо хтось попадеться, то це кримінальна стаття», – підкреслив Іванюк.

ДП «Укрспирт» у Львівській області належать 9 спиртзаводів. У Тернопільській – так ож 9. 

Довідка УНІАН: ДП «Укрспирт» було створено на базі однойменного концерну в 2010 році. До його складу повинні були увійти 76 спиртзаводів, однак поки що на баланс підприємства передано 41 завод. Кабінет міністрів України виступає за приватизацію «Укрспирту». «Укрспирт» у 2014 році скоротив виробництво на 20,3% порівняно з 2013 роком - до 14,5 млн декалітрів».

dailylviv.com

До теми

23:44 16 вересня 2021 р.

З 1 жовтня електроенергія від постачальника останньої надії подорожчає вдвічі

Тариф на послуги постачальника електроенергії "останньої надії, яким зараз є "Укргідроенерго", у 4 кварталі цього року зросте майже вдвічі - до 1238 грн за МВт-год.

Рубрика: Економіка

23:21 16 вересня 2021 р.

У Львові збудують три індустріальні парки

Мер Львова Андрій Садовий та його перший заступник Андрій Москаленко презентували міністру розвитку громад та територій України Олексію Чернишову концепцію розвитку трьох індустріальних парків у місті. Також розповіли про етапи реалізації цих проєктів й інвестиції в них. Відтак міністр висловив свою цілковиту підтримку планів Львова.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу