«Укргазвидобування» реалізовуватиме на Львівщині соціально-інфраструктурні проекти

12:48 26 липня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У четвер, 26 липня, у Львівській ОДА відбувся круглий стіл «Перспектива діяльності «Укргазвидобування» у Львівській області».

Про це повідомили в четвер, 26 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації., де також розповіли: «Центральною темою зустрічі стала реалізації інфраструктурних проектів Львівщини за сприянням компанії».

Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський зазначив: ««Укргазвидобування» займає значну частку у валовому регіональному продукті, а також працевлаштуванні молодих фахівців, наданні робочих місць. Важливою є принципова позиція «Укргазвидобування» в соціальних партнерських угодах. Лише за останні два роки ми за допомогою компанії змогли інвестувати 12 мільйонів гривень в соціальну інфраструктуру. Це дороги, садочки та інші об’єкти інфраструктури, які є важливі для громад».

Ростислав Замлинський також зауважив: Дуже важлива є ініціатива Президента України щодо децентралізації фінансів і частина цих коштів, які йдуть від рентних платежів, вже зараз розщеплюються і залишаються на місцевому рівні. Це власне те, про що говорять громади і ми неодноразово піднімали це питання щодо необхідності внесення відповідних змін, щоб громади дійсно були зацікавлені в розміщенні на їх території свердловин і частина рентних платежів залишалася на місцевому рівні для місцевого розвитку».

Перший заступник голови Львівської ОДА також запевнив: «Також ми разом з «Укргазвидобуванням» запровадили практику, коли компанія представляє потенціал для виробничих підприємств Львівщини, щоб прийняти участь в тендерах з метою залучення потенціалу області. В цьому році ми також підписали меморандум з університетом Івана Франка щодо підготовки молодих фахівців для галузі. Я сподіваюсь, що ця практика буде продовжена і підтвердженням цього є сьогоднішній круглий стіл».

Своєю чергою, директор із земельних відносин АТ «Укргазвидобування» Володимир Соколовський зазначив: «У минулому році ми вийшли на видобуток 15,2 мільярда кубів газу. Це вперше за 24 роки роботи нашої компанії. Вперше минулого року ми пробурили свердловину із дебітом мільйон. Останній раз така свердловина була пробурена 1979 році. У 2020 році ми повинні вийти на видобуток 20 мільярдів кубів газу Ми працюємо у 10-ти областях України, і Львівщина – це область, де ми відчуваємо найбільшу підтримку і сприятливі умови для правці. Ми почали працювати над низкою нових програм. Одна із таких важливих програм – це ремонт доріг місцевого значення.

Володимир Соколовський також запевнив: «Ми зараз у кожен проект нової свердловини передбачаємо статтю витрат на ремонт доріг місцевого значення. Це дороги по маршруту руху нашого транспорту. Будемо говорити про механізм співфінансування. 33% фінансуємо ми і 66% – це фінансування органами місцевого самоврядування».

Діяльність газопромислового управління «Львівгазвидобування» у Західному регіоні презентував директор філії ГПУ «Львівгазвидобування» Олександр Сендега, який розповів: «Цього року ми плануємо і рухаємось в цих темпах – 7% росту до минулого року. Зазначу, що за червень і липень ми вже маємо 9% приросту до відповідних місяців минулого року із видобутку газу. Це свідчить про те, що ми маємо ресурс, окрім того ми ще не вийшли на буріння нових площ, в тому числі в Карпатах. Ми перші будемо започатковувати транспортування газу автомобільним транспортом для того, щоб дослідити нові родовища. Також ми сьогодні займаємось інтенсифікацією виробітку».

Олександр Сендега доповнив:  «При підтримці місцевих органів влади, а вони зацікавлені  матеріально, адже 5% залишається на території області, при об’ємах росту і перевиконанні наших планів по видобутку газу, рентні платежві дадуть можливість серйозно перевиконувати місцеві бюджети, а ці кошти скеровувати на потреби місцевих громад. Цього року у Львівській області у під’їзні дороги, які потребують заїзду техніки, інвестували 50 мільйонів гривень. Ми сьогодні йдемо на зустріч у питанні спіфінансування будівництва доріг»

«Також йшлося про екологічні напрямки роботи кампанії. Серед яких проекти аналізу води, повітря та грунту, перехід на без амбарний спосіб буріння, утилізації відходів», – поінформували в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:37 14 червня 2021 р.

Комунальне АТП №1 у Львові тимчасово обслуговуватиме 4 маршрути

Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про укладення тимчасових договорів», управління транспорту ЛМР укладе відповідні договори з ЛК АТП №1 на автобусні маршрути № 55, 56, 36А, 57.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу